Участь у дискусії щодо питань науки й освіти

Гаранти освітніх програм НН ІІМВСПН взяли участь у дискусії щодо сучасних питань науки й освіти.

Так, 29 червня гаранти освітніх програм к.соц.н., доцентка Котеленець Катерина, к.соц.н., доцентка Хобта Світлана, д.пол.н., професорка Вовк Світлана, а також к.ф.н., доцентка Нужна Юлія взяли участь у дискусії “Відкрита наука і відкрита освіта: тренди майбутнього” в рамках VII Міжнародної конференції УАДО “Трансформація освіти: виклики сучасності”.

Дискусія присвячена доступності освіти, якості освіти для будь-яких верств населення, у тому числі під час війни. Доповідачки, професорки Джо Хавемен та Олена Ковальчук окреслили рамку дискусії, де ставились питання і про забезпечення принципів доброчесності та відкритої науки.

Також відбулася презентація карти відкритої науки, де можна знайти наукові матеріали науковців різних країн світу.

Учасники дискусії жваво обговорили зазначені теми, ставили питання доповідачкам, а також обмінювались досвідом.

Навчально-науковий інститут історії, міжнародних відносин
і соціально-політичних наук