Атестація у Старобільському фаховому коледжі

У ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» провели атестацію.

Ось і ще одну, останню сходинку подолано нашими здобувачами-випускниками на шляху до омріяної мети – отримати диплом висококваліфікованого фахового  молодшого бакалавра. Атестація здобувачів – це завершальний етап навчання в коледжі.

Незважаючи на складну ситуацію в державі, здобувачі освіти засвоїли лекційні матеріали, відпрацювали всі заплановані семінарські і практичні роботи, провели активну діяльність на електронній навчальній платформі та успішно склали сесію.

Цьогоріч цикл проведення випускних екзаменів у ВСП „Старобільський фаховий коледж ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” тривав з 12 червня по 23 червня. Атестацію склали здобувачі освіти денної форми навчання за спеціальностями:

• 012 „Дошкільна освіта”;
  • 013 „Початкова освіта (мова та література (англійська))”;
  • 029 „Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”.

Незважаючи на хвилювання, здобувачі освіти показали високий рівень знань та вкотре переконались у тому, що правильно обрали свою майбутню професію. Голови комісій та члени екзаменаційних комісій відмітили, що всі випускники під час складання атестації показали високий рівень своєї підготовки та ґрунтовні знання, які вони набули протягом навчання.

По завершенні підсумкової атестації директор коледжу та члени екзаменаційних комісії побажали випускникам подальшого професійного зростання та будування успішної кар’єри.  Вітаємо здобувачів освіти із позитивними результатами!

Бажаємо успіхів у подальшій професійній діяльності в мирній Україні!

Старобільський фаховий коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка