Засідання вченої ради

В ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулося засідання вченої ради.

На порядку денному було розглянуто питання:

• про виконання рішень вченої ради університету за 2022 – 2023 н.р.
  • про затвердження освітніх програм і навчальних планів на 2023 – 2024 н. р.
  • про обговорення пропозицій до плану роботи вченої ради на 2023 – 2024 н.р.
  • про присвоєння вчених звань.
  • різне.

Заслухавши звіт про виконання рішень вченої ради університету за 2022 – 2023 н.р., вчена рада відзначила, що протягом навчального року в університеті виконано ухвалені рішення в частині тих, термін виконання яких спливає в червні, а робота з виконання інших рішень вченої ради триває. Відкритим голосуванням роботу вченої ради було визнано задовільною.

Заслухавши й обговоривши доповідь в.о завідувача навчального відділу Валентини Лєснової, вчена рада затвердила освітні програми і навчальні плани на 2023 – 2024 н. р., зміни до яких було внесено відповідно до процедури оцінювання якості освітньої програми та внесення змін до неї; у зв’язку із внесенням змін до переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти (Постанова КМУ від 16.12.2022 р. № 1392); у зв’язку із внесенням змін до переліку предметних спеціальностей спеціальності 014 «Середня освіта» (Наказ МОН від 11.11.2022 р. № 1006) та ін.

На засіданні члени вченої ради обговорили пропозиції до плану роботи на 2023 – 2024 н.р., які стосуються основних напрямів діяльності університету.

За результатами таємного голосування рішенням вченої ради заслуженому діячу мистецтв України Костянтину Крепаку і заслуженому артисту України Едуарду Головашичу було присвоєно вчене звання доцента кафедри музичного мистецтва та хореографії, кандидату педагогічних наук Тетяні Полулященко – вчене звання доцента кафедри спортивних дисциплін, кандидату педагогічних наук Євгену Іванову – вчене звання доцента кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами.

Серед різного відкритим голосуванням вченої ради було ухвалено рішення про продовження реалізації освітніх програм «Фізична терапія» першого (бакалаврського) рівня і «Фінанси, банківська справа та страхування» другого (магістерського) рівня вищої освіти у зв’язку зі змінами в переліку галузей знань та спеціальностей; про внесення змін до процедур забезпечення якості вищої освіти; про внесення змін до положення про розроблення, затвердження, оновлення змісту та закриття освітніх програм; про рекомендацію до друку наукових і навчально-методичних праць про затвердження й коригування тем дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії; про відкриття в аспірантурі освітньої програми «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»; про затвердження положення про міжнародну академічну мобільність учасників освітнього процесу і положення про Інститут міжнародної освіти ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»,. В обговоренні дискусійних питань взяли участь ректор університету Олена Караман, начальник відділу міжнародних зв’язків Ірина Мигович, завідувачі кафедр Ірина Цебрій, Світлана Вовк, Людмила Бутенко, в.о. завідувача навчального відділу Валентина Лєснова, директор навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій Геннадій Могильний та інші члени вченої ради.

Пресцентр ЛНУ імені Тараса Шевченка