Зустріч освітян Хоролу з НН ІПП

23 червня представники інституту педагогіки і психології з профорієнтаційною метою в офлайн-режимі відвідали зустріч освітян у Хорольській гімназії Полтавської області.

Учасникам зустрічі була надана інформація щодо умов вступу до вищого закладу освіти в умовах воєнного стану та спеціальностей, за якими готує фахівців  НН ІПП. Особливу увагу було звернено на вступ до магістратури на контрактну форму навчання лише за результатами фахового іспиту або розгляду мотиваційних листів. У виступі представником кафедри філологічних дисциплін підкреслено, що спеціальності «Початкове навчання. Українська мова і література», «Дошкільна освіта». «Соціальна робота», «Психологія» цьогоріч підтримано  державою, оскільки саме фахівців цих спеціальностей не вистачає у закладах освіти. Освітяни цікавилися переліком пільг для вступників до ЛНУ ім. Тараса Шевченка.

Дякуємо   керівниці відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області Ірині Олександрівні Штейнберг за запрошення та плідну співпрацю!

За інформацією НН ІПП