День Скорботи й вшанування пам’яті жертв війни

22 червня в Україні відзначається День Скорботи й вшанування пам’яті жертв війни.

На факультеті природничих наук були проведені кураторські години з викладачами та здобувачами освіти всіх спеціальностей денної та заочної форм навчання. Всі учасники заходу вшанували загиблих хвилиною мовчання, згадавши страшні події тих років: війну яка забрала тисячі життів. Таке спілкування надало можливість здобувачам освіти поглибити їх розуміння цієї події та шляхом плідної дискусії, вивченням історії та розповіддю особистих моментів привити їм співчуття та відчуття відповідальності, щоб запобігти подальшому насильству.

Окрім того, сьогодні, коли Україна веде війну вже з російським загарбником, цей День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни є особливо актуальним.

Згадали всіх, хто загинув у новій війні, яку розпочав путінський режим проти нас. Світла і вічна пам’ять всім загиблим!

За інформацією факультету природничих наук