Підсумкова атестація на кафедрі технологій виробництва і професійної освіти

З 12 по 17 червня відбувалась підсумкова атестація на кафедрі технологій виробництва і професійної освіти.

Протягом 6 днів здобувачі вищої освіти спеціальностей «Середня освіта. Трудове навчання та технології», «Професійна освіта. Транспорт», «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка сільського господарства», «Професійна освіта. Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології» і «Професійна освіта. Харчові технології» демонстрували свої знання та практичні навички, що були набуті ними під час навчання в університеті. Всього до захисту було допущено 65 осіб.

Для проведення підсумкової атестації було сформовано три екзаменаційні комісії. Головами екзаменаційних комісій були призначені:

1. Кононенко Андрій Геннадійович – кандидат педагогічних наук, завідувач науково-організаційного відділу Інституту професійної освіти НАПН України.
  2. Калина Вікторія Сергіївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри харчових технологій Дніпровського державного аграрно-економічного університету.
  3. Абрамова Оксана Віталіївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технологічної та професійної освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Підсумкова атестація включала комплексний екзамен з фахових дисциплін і захист кваліфікаційної роботи. Екзаменаційні білети для спеціальності «Професійна освіта» включали питання з педагогіки та теорії та методики професійного навчання. Для спеціальності «Середня освіта. Трудове навчання та технології» комплексний екзамен складався з питань із педагогіки, теорії та методики трудового навчання та шкільного курсу трудового навчання.

Після написання письмового комплексного екзамену з фахових дисциплін здобувачі вищої освіти приступили до захисту кваліфікаційних робіт. Захист  робіт супроводжувався демонстрацією мультимедійних презентацій.

Здобувачі вищої освіти спеціальності «Середня освіта. Трудове навчання та технології» представили комісії роботи спрямовані на покращення методики викладання певних розділів предмету «Трудове навчання». До захисту було допущено 8 студентів. Відмінно захистили свої роботи здобувачі вищої освіти Ткаченко Юлія і Холодова Влада.

Роботи студентів спеціальності «Професійна освіта. Транспорт» були присвячені розгляду технології ремонту окремих вузлів автомобілів, а також організації роботи дільниць з ремонту автомобілів. До захисту були допущені 37 здобувачів вищої освіти. Відзначимо ґрунтовний захист робіт студентами: Бичков Олександр, Негря Артем, Безродний Олексій, Васильченко Владислав.

Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти спеціальності «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства» були спрямовані на розгляд технології ремонту сільськогосподарської техніки, поліпшенню експлуатаційних характеристик агрегатів с/г техніки тощо. До захисту було допущено 4 студенти. Серед студентів цієї спеціальності відзначимо захист Варави Сергія.

Здобувачі вищої освіти спеціальності «Професійна освіта. Харчові технології» в процесі виконання робіт розробляли та досліджували технологію виготовлення або удосконалення новітніх технологій харчових продуктів з підвищеною харчовою цінністю та сучасних страв закладів ресторанного господарства, проєктували заклади харчування тощо. До захисту було допущено 16 здобувачів вищої освіти. Найбільш впевненим був захист здобувачів освіти Кащук Софії і Курячей Тетяни.

Результати підсумкової атестації свідчать про високий рівень теоретичної та практичної підготовки випускників кафедри.

Колектив кафедри технологій виробництва і професійної освіти з упевненістю може стверджувати, що він задоволений результатами своєї праці і пишається випускниками кафедри!

Вітаємо усіх здобувачів вищої освіти з отриманням ступеня «бакалавр».

Зичимо здоров’я і успіхів у професійній діяльності.

Кафедра технологій виробництва і професійної освіти