Завершення державної підсумкової атестації на ФПН

12-16 червня відбулася підсумкова атестація у здобувачів освіти четвертого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету природничих наук.

Згідно графіку підсумкової атестації, у перших вона відбулася у здобувачів освіти 4-го курсу спеціальності 014.07 Середня освіта. Географія, під головуванням Кисельова Юрія Олександровича – доктора географічних наук, професора, завідувача кафедри геодезії, картографії та кадастру Уманського національного університету садівництва. Здобувачі освіти продемонстрували ґрунтовні знання з фізичної, суспільної географії, методики викладання географії та педагогіки.

Далі державні іспити склали здобувачі вищої освіти спеціальностей 014.05 Середня освіта. Біологія та здоров’я людини, 091 Біологія та 201 Агрономія. Здобувачі освіти продемонстрували високі знання з відповідних дисциплін. Зокрема, результати комплексних письмових робіт показали, що здобувачі освіти спеціальності 201 Агрономія на достатньому рівні оволоділи технологіями вирощування найбільш поширених сільськогосподарських культур; студенти спеціальності 014.05 Середня освіта. Біологія та здоров’я людини – технологіями викладання та знаннями про живу природу. Всі здобувачі освіти успішно здали атестаційний екзамен.

Успішно було проведено захисти бакалаврських робіт спеціальностей 206. Садово-паркове господарство, 101. Екологія та 205. Лісове господарство. Головами атестаційних комісій запрошено представників академічної спільноти та провідних фахівців у відповідних галузях.

По завершенні підсумкової атестації члени екзаменаційних комісії побажали випускникам подальшого професійного зростання та будування успішної кар’єри. Після вдалого складання іспитів та захисту робіт наші випускники незабаром отримають диплом, який дасть можливість працевлаштування на посади за спеціальностями, які так потрібні нашій державі! Всім випускникам бажаємо світлої дороги в житті, наполегливості в досягненні поставленої мети та миру!

За інформацією факультету природничих наук