Підсумкова атестація на спеціальності «Графічний дизайн»

На кафедрі дизайну відбувся захист кваліфікаційних робіт.

30 травня відбувся захист кваліфікаційних робіт у студентів навчально-наукового інституту культури і мистецтв ОП «Графічний дизайн». Очолила атестаційну комісію Курчакова Ольга Миколаївна, директор Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка.

Кафедра дизайну приєдналася до НН ІКМ восени 2022 року, тому випускники бакалаврського рівня у звʼязку з війною в країні знаходились у різних куточках України і закордоном, але для захисту проєктів приїхали до Полтави та зібралися в затишній залі Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка.

Здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня представили креативні й цікаві творчі проєкти, описали та захистили кваліфікаційні роботи, відповіли на поставлені членами комісії питання. Серед дипломних робіт представлені: Бабічева Анжеліка «Проєктування поліграфічного видання», Безверхня Дар`я «Розробка фірмового стилю косметичного бренду «Чарівниця»», Жеребілов Олександр «Розробка дизайну принтів для сувенірної продукції» ,Закутня Милана «Розробка серії листівок», Захарова Дар`я «Розробка дизайну інформаційних плакатів», Кійченко Поліна «Розробка дизайну принтів для сувенірної продукції», Момот Марія «Принципи проектування авторського видання», Погребниченко Євгенія «Художньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання альбому ескізів героїв манги», Прохорова Наталія «Розробка серії листівок», Сергєєва Вікторія «Розробка дизайну щоденника-скетчбука», Шаповал Лілія «Розробка дизайну принтів для сувенірної продукції».

Усі студенти отримали гідні оцінки, більшу частину робіт оцінено на «відмінно». Найкраще підготували та представили кваліфікаційні роботи Кійченко Поліна, Закутня Милана, Сергєєва Вікторія та Шаповал Лілія й отримали найвищий бал.

Після захисту кваліфікаціних робіт упевнено можемо сказати, що цього року кафедра дизайну випустила фахівців високого рівня, що зможуть гідно представляти Україну на ринку праці.

Інформаційний центр НН ІКМ
Текст та фото: Семенова Євгенія