Зустріч представників НН ІПП

Представники навчально-наукового інституту педагогіки і психології зустрілися із працівниками управління соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради.

26 травня заступник директора з соціально-гуманітарної роботи НН ІПП,  доцент кафедри дошкільної  та початкової освіти зустрілися із працівниками управління соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради. Метою зустрічі стало інформування робітників цієї державної установи про спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія», «Спеціальна освіта. Логопедія. Спеціальна психологія», «Спеціальна освіта. Олігофренопедагогіка. Спеціальна психологія», «Психологія», за якими здійснює підготовку спеціалістів навчально-науковий інститут педагогіки та психології.

На зустрічі було зазначено, що обравши спеціальність «Соціальна робота», «Спеціальна освіта» здобувачі освіти отримують можливість навчатися за різними освітніми програмами, що забезпечує не лише здобуття основного фаху, але й додаткових спеціалізацій та професійних компетентностей. Це дозволяє випускникам бути конкурентноздатними на сучасному ринку праці, адже сфера соціальної роботи, психологічної підтримки є надзвичайно актуальною, перспективною, постійно трансформується відповідно до нових викликів та політики держави.

Зустріч була змістовною, динамічною та ґрунтовною, інформація надана представниками НН ІПП зацікавила колектив управління соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Навчально-науковий інститут педагогіки і психології