День відкритих дверей в НН ІПП

27 травня у Лубнах відбувся День відкритих дверей ЛНУ імені Тараса Шевченка, в якому активну участь взяли викладачі та лаборанти НН ІПП.

Захід проходив у приміщенні кінотеатру «Київська Русь». Після завершення офіційної частини майбутні абітурієнти мали можливість поспілкуватися з представниками інституту та  отримати повну інформацію про доступні спеціальності («Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Початкова освіта. Українська мова і література», «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія»,   Спеціальна освіта. Логопедія. Спеціальна психологія», «Спеціальна освіта. Олігофренопедагогіка. Спеціальна психологія», «Психологія») та освітні програми, за якими готує кваліфікованих спеціалістів  професорсько-викладацький колектив інституту.

Окрім того, усім зацікавленим особам надавалися консультації, роз’яснення щодо умов вступу, пояснювалися переваги навчання в НН ІПП. Кожний із майбутніх вступників отримав повні відповіді на свої питання.  Випускникам шкіл, їх батькам було роздано рекламно-інформаційну літературу для ознайомлення.

Директорат інституту педагогіки і психології висловлює щиру подяку організаторам заходу.

Навчально-науковий інститут педагогіки та психології