Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Creative spotlight 2016

 

  • 2016 »
  • Травень 2016
 Експедиційна поїздка до острову Джарилгач в національний природний парк Джарилгацький

З 2 по 10 травня 2016 року викладачі кафедри біології ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» приймали участь експедиційні поїздці до острову Джарилгач в національний природний парк «Джарилгацький».

Свято Дня рослин від студентів 1 курсу спеціальності «Біологія».

Викладачі та студенти кафедри біології відсвяткували День рослин. Свято підготували студенти 1 курсу спеціальності «Біологія» факультету природничих наук. На свято були запрошені студенти інших факультетів, зокрема, студенти Інституту педагогіки та психології.

Фотоконкурс "Моя родина у вишиванці"

19 травня українці відзначатимуть День вишиванки – свято національної єдності, збереження українських цінностей, відродження культури. З цієї нагоди ЛНУ імені Тараса Шевченка запросив усіх охочих до участі в конкурсі фотографій на тему «Моя родина у вишиванці». Пропонуємо вашій увазі роботи, які надійшли на конкурс.

Каштанове цвітіння в Старобільську

Київ - місто каштанів. Вже давно каштанове цвітіння є його квітучим символом. Навесні біло-рожевим квітом може насолодитись не тільки столиця України але й мешканці інших міст.

ФПН. Навчальний мікропрепарат

Навчальний мікропрепарат для студентів спеціальності «Біологія» та «Лабораторна діагностика»

Центр допрофесійної освіти.

Останні заняття на курсах підготовки до ЗНО. Вручення свідоцтв про закінчення курсів підготовки до ЗНО – 2016.

Казкове цвітіння у Самсонівській заводі

Навесні незабутнє враження справляють ділянки степу, на яких горять багрянцем квіток куртини півонії тонколистої. Викладачі та співробітники ЛНУ відвідали Самсонівську заводь в Білокуракинському районі де росте ця багаторічна трав'яниста рослина, занесена до Червоної книги України.

Експедиційна поїздка у Полтавську область викладачів кафедри біології

Різноманітний рослинний та тваринний світ заболочених земель та боліт завжди привертав увагу біологів. Тому, наприкінці квітня 2016 року, завідувач кафедри біології Мацай Наталія та викладачі кафедри біології Євтушенко Галина та Литвиненко Сергій із задоволенням вирушили в експедиційну поїздку до болотних масивів Полтавської області.

© Luhansk Taras Shevchenko National University, 2007-2021