Подiї

news_may_25_15

Всеукраїнська науково-практична конференція

У Старобільську в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція.

news_may_24_15_7

«Дорогою добра»

ЛНУ імені Тараса Шевченка взяв участь у концертній програмі «Дорогою добра», що відбулася 22 травня в Кремінній.

news_may_22_15_1_3

«Образне слово Луганщини»

15 травня у Старобільську у ЛНУ відбулося пленарне засідання ХІV Всеукраїнської науково-практичної конференції імені Віктора Ужченка «Образне слово Луганщини».

news_may_22_15_2

Захисти дисертацій

Спеціалізована Вчена Рада Д 29.053.03 ЛНУ 20-21 травня провела захисти дисертацій на базі Донбаського державного педагогічного університету (м. Слов’янськ).

Більше подій


ОГОЛОШЕННЯ

ШАНОВНІ ДОКТОРАНТИ ТА АСПІРАНТИ!

У зв’язку із закінченням 2014-2015 навчального року подати до 25.06.2015 р. на email: naukalnu@gmail.com узгоджені з науковими консультантами або керівниками звіти за формами (аспірантам, докторантам).

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Творча молодь та співробітники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка візьмуть участь у заході «Я намалюю сонця світ!», який відбудеться у Кремінній. О 14.00 розпочнеться концертна програма «Дорогою добра».

ПРОВЕДЕННЯ СТИПЕНДІАЛЬНОГО КОНКУРСУ

Громадська організація «Київська Ініціативна Група Альпбаха» оголошує про початок проведення стипендіального конкурсу на участь в Європейському форумі Альпбаха – 2015.

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

У зв’язку із наявністю вакантної посади у ЛНУ імені Тараса Шевченка оголошується конкурс на заміщення посади:

Більше оголошень

Про університет

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – вищий навчальний заклад, акредитований за IV рівнем. Більше 90 років ЛНУ залишається еталоном якості української освіти. З 1 березня 1921 року й до сьогоднішнього дня університет успішно здійснює науково-дослідну та навчально-виховну діяльність, керуючись найкращими світовими та вітчизняними традиціями, сучасними принципами і новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг.

Очолюють університет голова наглядової ради, академік Національної академії педагогічних наук України, академік-секретар Міжнародної академії наук педагогічної освіти, головний редактор фахового журналу «Освіта Донбасу» Віталій Семенович Курило та виконуючий обов’язки ректора, доктор педагогічних наук, професор Сергій Вікторович Савченко. Під їх керівництвом університет пройшов шлях від регіонального навчального закладу до національного класичного університету, визнаного лідера освіти.

На сьогодні Луганський національний переживає не найлегші часи – виш знаходиться в евакуації, уже втретє за всю історію університету. Зараз ректорат, значна частина трудового та викладацького колективу знаходяться у м. Старобільську (Луганська область). Наказом МОН України № 1128 від 3.10.14 р. юридична адреса ЛНУ закріплена у м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1.

Більше інформації