Подiї

news_jule28_15_2

Творчі конкурси та вступні екзамени

У ЛНУ імені Тараса Шевченка проходять творчі конкурси та вступні екзамени з фахових дисциплін.

news_jule27_1

Продовжується збір «пластику»

Підтримаємо всеукраїнську акцію зі збору пластикових пляшок для виготовлення протезів воїнам АТО!

news_jule24_1

«Гордімося друзі, що ми українці».

ЛНУ підтримав концертний тур «Гордімося друзі, що ми українці».

news_jule22_2

ЛНУ готується видавати власні дипломи.

Дипломи про вищу освіту ЛНУ – це гарантія Вашого успіху!

Більше подій
ОГОЛОШЕННЯ

ЛНУ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Шановні воїни АТО, абітурієнти, студенти та випускники нашого вишу, у Вас є унікальна можливість отримати професію Вашої мрії!

На навчання до Полтави запрошуються іноземні студенти

Факультет іноземних мов та інститут культури і мистецтв ЛНУ відкривають свої двері для абітурієнтів-іноземців в Полтавському університеті економіки і торгівлі.

Запрошуємо на навчання

Запрошуються на навчання військовослужбовці, демобілізовані у 2015 році.

До уваги студентів-бакалаврів!

Перехресний вступ до магістратури

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка розширює можливості прийому на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» та здійснює прийом вступників на основі бакалавра з іншої галузі знань.

Більше оголошень

Про університет

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – вищий навчальний заклад, акредитований за IV рівнем. Більше 90 років ЛНУ залишається еталоном якості української освіти. З 1 березня 1921 року й до сьогоднішнього дня університет успішно здійснює науково-дослідну та навчально-виховну діяльність, керуючись найкращими світовими та вітчизняними традиціями, сучасними принципами і новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг.

Очолюють університет голова наглядової ради, академік Національної академії педагогічних наук України, академік-секретар Міжнародної академії наук педагогічної освіти, головний редактор фахового журналу «Освіта Донбасу» Віталій Семенович Курило та ректор, доктор педагогічних наук, професор Сергій Вікторович Савченко. Під їх керівництвом університет пройшов шлях від регіонального навчального закладу до національного класичного університету, визнаного лідера освіти.

На сьогодні Луганський національний переживає не найлегші часи – виш знаходиться в евакуації, уже втретє за всю історію університету. Зараз ректорат, значна частина трудового та викладацького колективу знаходяться у м. Старобільську (Луганська область). Наказом МОН України № 1128 від 3.10.14 р. юридична адреса ЛНУ закріплена у м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1.

Більше інформації
Skip to toolbar