Подiї

news_des15_14

Відновлена робота офіційного сайту

Останні новини, інформацію з навчання та навчальні матеріали студенти ЛНУ тепер читають на відновленому офіційному сайті.

news_des11_14-9

На ФПН розпочалася друга виїзна сесія

Факультет природничих наук першим серед структурних підрозділів університету розпочав повноцінний навчальний процес.

vr_281114_03

У луганському виші застосовують новий закон про вищу освіту

Перші кроки по застосуванню липневого закону про вищу освіту зроблені у ЛНУ імені Тараса Шевченка.

news_des09_14

До уваги студентів Коледжу технологій та дизайну ЛНУ!

Шановні студенти й учні Коледжу технологій та дизайну ЛНУ імені Тараса Шевченка»! 

Більше подій

ОГОЛОШЕННЯ

ЛНУ оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

У зв’язку із закінченням терміну контракту та строкового трудового договору, а також наявністю вакантних посад оголошується конкурс на заміщення посад. Детальніше.

До уваги докторантів та аспірантів!

До 31 січня 2015 року необхідно надати звіти про виконання індивідуального плану за І півріччя 2014-2015 н. р. Звіти надсилати на email: naukalnu@gmail.com.

До уваги аспірантів 1-го року навчання!

Аспірантам 1-го року навчання необхідно скласти залік з ділової української мови.  Для складання заліку необхідно виконати завдання, які відправити на перевірку до 28 лютого 2015 р. на email: lilshu@mail.ru.

До уваги студентів ІПОДН

Інститут післядипломної освіти й дистанційного навчання пропонує ознайомитися із графіками проведення заліково-екзаменаційних сесій та практик.

Більше оголошень

Про університет

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – вищий навчальний заклад, акредитований за IV рівнем. Понад 90 років ЛНУ залишається еталоном якості української освіти. Із 1 березня 1921 року і до сьогоднішнього дня університет успішно здійснює науково-дослідну і навчально-виховну діяльність, спираючись на кращі світові і вітчизняні традиції, керуючись сучасними принципами і новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг.

Очолює університет ректор, академік Національної академії педагогічних наук України, академік-секретар Міжнародної академії наук педагогічної освіти, головний редактор професійного журналу «Освіта Донбасу» Віталій Семенович Курило. Під його керівництвом університет пройшов шлях від регіонального навчального закладу до національного класичного університету, визнаного лідера освіти.

Академічну пропозицію Луганського національного університету імені Тараса Шевченка охоплює більше 360 напрямів підготовки, спеціальностей і професій. Серед них 25 – педагогічні. Щорічно навчальний заклад випускає близько 10 тисяч спеціалістів для різних галузей і сфер суспільної діяльності різного рівня.

Більше інформації