Подiї

news_april_17_15_5

Пройшли тренінги у ЛНУ

Студенти та викладачі пройшли тренінги у ЛНУ, організовані «Українською миротворчою школою».

news_april_10_15_2

Ігор Жданов відвідав Луганську область

9 квітня з робочою поїздкою Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов відвідав Луганську область.

news_april_09_15_11

Безцінний досвід

Студентка IV курсу факультету іноземних мов вдячна рідному університету за безцінний досвід, отриманий під час стипендіальної програми.

news_april_08_15_3_5

В галузі мистецтва та художньої освіти

У Кремінній відбулася наукова-практична конференція «Творчі пошуки в галузі мистецтва та художньої освіти: традиції, сучасність та перспективи».

Більше подій


ОГОЛОШЕННЯ

ШАНОВНІ КОЛЛЕГИ!

Запрошуємо Вас 15 травня взяти участь у ХІV Всеукраїнській науково-практичній конференції імені Віктора Ужченка «ОБРАЗНЕ СЛОВО ЛУГАНЩИНИ», яка в цьому році присвячується 80-річчю від дня народження Віктора Дмитровича Ужченка. Детальніше.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС

18 квітня 2015 року у м. Старобільськ відбудеться традиційний фестиваль-конкурс «Обдарована молодь». Переможці нагороджуються дипломами лауреата І, ІІ, ІІІ ступеня або дипломанта. Детальніше.

Шановні колеги!

Кафедра соціальної педагогіки Інституту педагогіки і психології ЛНУ імені Тараса Шевченка запрошує вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Соціально-педагогічний простір: виклики сьогодення», яка відбудеться 28 квітня 2015 року (Детальніше).

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!

Шановні студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, з питань оплати за навчання, заборгованості по контракту та інших фінансових проблем звертайтесь за телефонами:

Більше оголошень

Про університет

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – вищий навчальний заклад, акредитований за IV рівнем. Більше 90 років ЛНУ залишається еталоном якості української освіти. З 1 березня 1921 року й до сьогоднішнього дня університет успішно здійснює науково-дослідну та навчально-виховну діяльність, керуючись найкращими світовими та вітчизняними традиціями, сучасними принципами і новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг.

Очолюють університет глава наглядової ради, академік Національної академії педагогічних наук України, академік-секретар Міжнародної академії наук педагогічної освіти, головний редактор фахового журналу «Освіта Донбасу» Віталій Семенович Курило та виконуючий обов’язки ректора, доктор педагогічних наук, професор Сергій Вікторович Савченко. Під їх керівництвом університет пройшов шлях від регіонального навчального закладу до національного класичного університету, визнаного лідера освіти.

На сьогодні Луганський національний переживає не найлегші часи – виш знаходиться в евакуації, уже втретє за всю історію університету. Зараз ректорат, значна частина трудового та викладацького колективу знаходяться у м. Старобільську (Луганська область). Наказом МОН України № 1128 від 3.10.14 р. юридична адреса ЛНУ закріплена у м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1.

Більше інформації