Подiї

news_jule3_1

Наші перемагають!

20 – 21 червня в Чебоксарах (Росія) пройшов командний Чемпіонат Європи.

news_jule_02_15_1

Університет готується до нового навчального року

Проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Вікторович Ужченко розповів, як університет готується до нового навчального року.

news_jule1_2

Факультет природничих наук підкорює вершини у науковій діяльності

ФПН продовжує підкорювати вершини успіху.

news_june30_1_1

Захист кандидатської дисертації з історичних наук

Вчена рада К 29.053.06 працює в університеті з 2011 р. за цей період було захищено чимало дисертаційних робіт з історичних наук.

Більше подій

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів-бакалаврів!

Перехресний вступ до магістратури

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка розширює можливості прийому на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» та здійснює прийом вступників на основі бакалавра з іншої галузі знань.

До уваги випускників шкіл!

Запрошуємо на навчання до відокремлених структурних підрозділів ЛНУ імені Тараса Шевченка:

* Коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ);

* Старобільський гуманітарно-педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка;

* Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка;

* Брянківський коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка (м. Лисичанськ);

* Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Лисичанськ);

* Рубіжанський політехнічний коледж імені О. Є. Порай-Кошиці.

Набір на дистанційну форму навчання

Інститут педагогіки і психології у 2015 році оголошує набір на дистанційну форму навчання

Спеціалізована  Вчена  Рада К 29.053.06

Луганського національного університету імені Тараса Шевченка повідомляє про проведення виїзного засідання 27 червня 2015 р.   на  базі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського (м. Миколаїв, пл. Комунарів 1, ауд 9).

Більше оголошень

Про університет

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – вищий навчальний заклад, акредитований за IV рівнем. Більше 90 років ЛНУ залишається еталоном якості української освіти. З 1 березня 1921 року й до сьогоднішнього дня університет успішно здійснює науково-дослідну та навчально-виховну діяльність, керуючись найкращими світовими та вітчизняними традиціями, сучасними принципами і новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг.

Очолюють університет голова наглядової ради, академік Національної академії педагогічних наук України, академік-секретар Міжнародної академії наук педагогічної освіти, головний редактор фахового журналу «Освіта Донбасу» Віталій Семенович Курило та ректор, доктор педагогічних наук, професор Сергій Вікторович Савченко. Під їх керівництвом університет пройшов шлях від регіонального навчального закладу до національного класичного університету, визнаного лідера освіти.

На сьогодні Луганський національний переживає не найлегші часи – виш знаходиться в евакуації, уже втретє за всю історію університету. Зараз ректорат, значна частина трудового та викладацького колективу знаходяться у м. Старобільську (Луганська область). Наказом МОН України № 1128 від 3.10.14 р. юридична адреса ЛНУ закріплена у м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1.

Більше інформації
Skip to toolbar