Подiї

september_01_15_2

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Сьогодні урочистий і хвилюючий для нас усіх день. Привітні стіни університету зустрічають сьогодні першокурсників.

september_01_15_1

З 1 ВЕРЕСНЯ!

1 вересня – одне з найкращих і найвеличніших свят.

news_mac03_15_1

Засідання Вченої ради

Сьогодні у Старобільську, де знаходиться Луганський національний університет, пройшло спільне засідання Вченої ради та конференція трудового колективу.

august_26_15_4_4

Мітинг-реквієм

ЛНУ та громадські організації Старобільска провели мітинг-реквієм.

Більше подій


ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ 2016 РОКУ!

Підготовче відділення Луганського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на курси підготовки до ЗНО–2016. Курси ліцензовано Міністерством освіти і науки України (ліцензія від 16.06.2014 р. АЕ № 450269).

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ІФВС!

Студентам, зарахованим на 1-й курс (і 3-й МС) денної форми навчання, необхідно прибути до Інституту фізичного виховання і спорту (м. Кремінна, пр. Леніна, 1) 30-31 серпня 2015 р. до 12-00 для заселення у гуртожиток (каб. № 303).

Конт. телефон: +38 095 818 01 59 – Брусак Олександр Михайлович.

На навчання до Полтави запрошуються іноземні студенти

Факультет іноземних мов та інститут культури і мистецтв ЛНУ відкривають свої двері для абітурієнтів-іноземців в Полтавському університеті економіки і торгівлі.

УВАГА СТУДЕНТАМ!

Шановні студенти, які до цього часу ще не розпочали заняття в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ).

Більше оголошень

Про університет

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – вищий навчальний заклад, акредитований за IV рівнем. Більше 90 років ЛНУ залишається еталоном якості української освіти. З 1 березня 1921 року й до сьогоднішнього дня університет успішно здійснює науково-дослідну та навчально-виховну діяльність, керуючись найкращими світовими та вітчизняними традиціями, сучасними принципами і новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг.

Очолюють університет голова наглядової ради, академік Національної академії педагогічних наук України, академік-секретар Міжнародної академії наук педагогічної освіти, головний редактор фахового журналу «Освіта Донбасу» Віталій Семенович Курило та ректор, доктор педагогічних наук, професор Сергій Вікторович Савченко. Під їх керівництвом університет пройшов шлях від регіонального навчального закладу до національного класичного університету, визнаного лідера освіти.

На сьогодні Луганський національний переживає не найлегші часи – виш знаходиться в евакуації, уже втретє за всю історію університету. Зараз ректорат, значна частина трудового та викладацького колективу знаходяться у м. Старобільську (Луганська область). Наказом МОН України № 1128 від 3.10.14 р. юридична адреса ЛНУ закріплена у м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1.

Більше інформації
Skip to toolbar