Подiї

news_october_2_3

«Перший крок у професію»

Для першокурсників в Інституті педагогіки і психології пройшло заняття-презентація «Перший крок у професію».

oktober_02_15_3_1

Із Днем учителя!

Шановні працівники освіти!

088_007.jpg

Із Днем працівників освіти!

Шановні  викладачі, вчителі  та працівники освіти!

oktober_02_15_1

Стартувала перша сесія

У цьому навчальному році стартувала перша сесія в Інституті торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.

Більше подій


ОГОЛОШЕННЯ

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

ЛНУ імені Тараса Шевченка запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції ,,Національно-патріотичне виховання дітей і молоді в контексті ствердження суб’єктності української держави”, яка відбудеться 30 жовтня 2015 року. 

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ПЕРЕНЕСЕНО!

Шановні колеги! Засідання Вченої ради Луганського національного університету імені Тараса Шевченка перенесено з 25 вересня на 5 жовтня (понеділок). ПОРЯДОК ДЕННИЙ.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СЛОБОЖАНСЬКА БЕСЕДА»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції  „Слобожанська беседа-8. Екологія мови – екологія людських стосунків”, яка відбудеться на базі Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка 9 листопада 2015 року.

ТРИВАЄ НАБІР НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДО ЗНО-2016

У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка триває  набір на курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Курси ліцензовано Міністерством освіти і науки України (ліцензія від 19.06.2015 р. АЕ № 636849).

Більше оголошень

Про університет

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – вищий навчальний заклад, акредитований за IV рівнем. Більше 90 років ЛНУ залишається еталоном якості української освіти. З 1 березня 1921 року й до сьогоднішнього дня університет успішно здійснює науково-дослідну та навчально-виховну діяльність, керуючись найкращими світовими та вітчизняними традиціями, сучасними принципами і новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг.

Очолюють університет голова наглядової ради, академік Національної академії педагогічних наук України, академік-секретар Міжнародної академії наук педагогічної освіти, головний редактор фахового журналу «Освіта Донбасу» Віталій Семенович Курило та ректор, доктор педагогічних наук, професор Сергій Вікторович Савченко. Під їх керівництвом університет пройшов шлях від регіонального навчального закладу до національного класичного університету, визнаного лідера освіти.

На сьогодні Луганський національний переживає не найлегші часи – виш знаходиться в евакуації, уже втретє за всю історію університету. Зараз ректорат, значна частина трудового та викладацького колективу знаходяться у м. Старобільську (Луганська область). Наказом МОН України № 1128 від 3.10.14 р. юридична адреса ЛНУ закріплена у м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1.

Більше інформації
Skip to toolbar