Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

НАШІ НАЙКРАЩІ СТУДЕНТИ

Луганський національний університет є еталоном якісної освіти в східноукраїнському регіоні. Керуючись найкращими світовими й вітчизняними традиціями, новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг, студенти нашого університету постійно демонструють високі результати в міжнародних та всеукраїнських олімпіадах та конкурсах.

best_stud_2016_1

Богдан Оселедько ‒ магістрант кафедри соціальної педагогіки спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2016 року в галузі «Корекційна та соціальна педагогіка», який проходив в Київському університеті імені Бориса Грінченка.  Тема конкурсної роботи «Профілактика юного материнства у загальноосвітній школі». Учасник багатьох наукових конференцій і семінарів.

Коло наукових інтересів: соціально-педагогічна підтримка молодих сімей, попередження ранньої вагітності в школі, соціально-педагогічна та психологічна робота з молодими сім’ями у кризових ситуаціях.

Богдан Оселедько є активним учасником університетських культурно-просвітніх заходів, користується авторитетом серед викладачів та ефективно впроваджує здобуті знання на практиці.

best_stud_2016_2

Катерина Напуда – магістрантка кафедри соціальної педагогіки спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

best_stud_2016_3_1

Катерина є активним учасником університетських науково-практичних конференцій «Перший крок у науку», інститутських науково-педагогічних читань з соціальної педагогіки.

У 2015 році зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки та отримала сертифікат за участь в II етапі Всеукраїнської олімпіади з соціальної педагогіки.

2016 року Катерина Напуда зайняла II місце у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки.

Наукові здобутки магістрантки включають неодноразові публікації, серед яких збірник Матеріалів ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перший крок у науку»,  збірник «Науковий пошук молодих дослідників».

На даний момент магістранта працює над дослідженням проблем профілактики соціального сирітства в діяльності ЦСССДМ та соціально-педагогічної профілактики насильства над дітьми в сім’ї.

best_stud_2016_10

Олег Черниш ‒ студент IV курсу напряму підготовки «Соціальна педагогіка» навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Студент бере активну участь у загально університетських культурно-просвітніх заходах, займається волонтерською роботою.

У 2015-2016 н. р. брав участь у І етапі Всеукраїнської олімпіади з соціальної педагогіки, де посів призове ІІ місце. У цьому ж році брав участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки, де був відзначений грамотою «За майстерність публічного захисту наукової роботи та відеоролика».

У квітні 2016 року Олег взяв участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Студентський науковий вимір соціально-педагогічних проблем сьогодення», що проходила у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

Наразі студент активно працює над науковою роботою «Соціально-педагогічна підтримка учнів ЗОШ прифронтової зони (на прикладі контрольованої українською владою території Луганської області)», яку планує представити на Всеукраїнській студентській олімпіаді з соціальної педагогіки.

best_stud_2016_emelyanova

Олена Ємельянова ‒ магістрантка навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму, 1-ТК.

Серед наукових здобутків магістрантки є участь у міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми товарознавства, торгівельного підприємництва та захисту прав споживачів», VIII  Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Проблеми формування здорового способу життя у молоді», ІІ і ІІІ науково-практичних інтернет-конференціях «Актуальні проблеми теорії і практики експертизи товарів».

Олена має публікації в різноманітних виданнях, серед яких науково-фаховий журнал «Вісник ЛНУ імені Тараса Шевченка».

best_stud_2016_tarasova_n

Наталія Тарасова ‒ магістрантка навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму, 1-ТК.

Серед наукових здобутків магістрантки є участь у VIII та XIX Всеукраїнських науково-практичних конференціях молодих учених та студентів «Проблеми формування здорового способу життя у молоді», III міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми теорії і практики експертизи товарів».

Студентка має публікації в науково-фаховому виданні «Вісник ЛНУ імені Тараса Шевченка», займається дослідженням проблеми забезпечення захисту прав споживачів при реалізації напоїв спеціального призначення.

best_stud_2016_gubska

Ангеліна Губська ‒ студентка IV курсу спеціальності «Дизайн», спеціалізації  «дизайн інтер’єру та середовища» навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.

Під час навчання у 2016 році студентка брала активну участь у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади  з дизайну «Ми – Українці», стала переможцем та була рекомендована для участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади у м. Херсоні. За результатами олімпіади  «Скіфський звіриний стиль як інспірація в дизайні» Ангеліна отримала спеціальний диплом «Спілки дизайнерів України»  за оригінальність презентації дизайн-проекту.

Студентка завжди активно бере участь у «Днях науки», які щорічно проводяться в ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Ангеліна є кандидатом на отримання Президентської стипендії у 2016-2017 навчальному році.

best_stud_2016_neshovayko

Анастасія Несховайко ‒  студентка IV курсу  спеціальності «Дизайн», спеціалізації «дизайн інтер’єру та середовища» навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.

 Під час навчання у 2016 році студентка брала участь у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади  з дизайну «Ми – Українці», стала переможцем та посіла ІІ місце в номінації «дизайн інтер’єру та середовища».

Анастасія є творчо обдарованою та талановитою студенткою. Її власні дизайн-проекти успішно втілюються  в життя на теренах Луганської області (Оборотнівський сільський будинок культури, Сватівський район).

Студентка завжди активно бере участь у «Днях науки», які щорічно проводяться в ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Анастасія є кандидатом на отримання Президентської стипендії у 2016-2017 навчальному році.

best_stud_2016_4

Юлія Дудукалова ‒ магістрантка спеціальності «Українська мова та література» факультету української філології  та соціальних комунікацій.

Студентка активно брала участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних наукових заходах, серед яких VIII та ІХ Всеукраїнські творчі конкурси «Борітеся – поборете», XIIІ Всеукраїнська науково-практична конференція імені Віктора Ужченка «Образне слово Луганщини», ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція «Перший крок у науку», регіональний конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя», Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Український філологічний дискурс очима молодих науковців», міжнародний конкурс «Мій рідний край», де посіла ІІ місце.

Наукові здобутки Юлії неодноразово публікувалися в різноманітних виданнях.

Студентка має нагороди, що є ознакою міжнародного та всеукраїнського визнання її наукових досягнень: диплом ІІ ступеня VIII Всеукраїнського творчого конкурсу «Борітеся – поборете», зайняте І місце у VIIІ регіональній студентській науково-практичній конференції «Творчість Тараса Шевченка в контексті доби», зайняте ІІ місце у Міжнародному конкурсі «Мій рідний край».  У 2015 році Юлія стала стипендіатом Президента України.

best_stud_2016_4_1

Коло наукових інтересів магістрантки складають класична та сучасна українська та зарубіжна літератури, історія української літератури, професійне декламування віршів.

best_stud_2016_9

Альона Манько ‒ аспірантка спеціальності «Українська література» факультету української філології та соціальних комунікацій.

За період навчання аспірантка здобула чимало наукових нагород та досягнень, неодноразово брала участь у регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах та заходах. Альона стала учасником Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи розвитку філологічних наук», Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Проблеми та перспективи розвитку науки на початку третього тисячоліття у країнах Європи та Азії», XI та XII Всеукраїнських науково-практичних конференцій імені Віктора Ужченка «Образне слово Луганщини», ІІІ конкурсу художнього перекладу на базі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, а також багатьох інших наукових заходів.

Аспірантка здійснила художній переклад альтернативного закінчення роману  класика американської літератури  Е. Хемінгуея «Прощавай, зброє».

Серед досягнень Альони є призові місця у III Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, Міжнародному конкурсі «Мій рідний край ‒ 2013-2014», Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, VIII Всеукраїнському творчому конкурсі «Борітеся – поборете».

У 2015 році за високі показники у навчанні й науковій роботі Альона була нагороджена почесним дипломом «Найкращий студент Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

З 2012 по 2015 роки Альона Манько була стипендіатом Президента України, що є свідченням визнання наукових досягнень студентки не тільки в стінах університету, але й на державному рівні.

Коло наукових інтересів аспірантки складають класична та сучасна українська та зарубіжна літератури, українська мова, культурологія.

best_stud_2016_7

Владислав Радченко ‒ студент IІІ курсу спеціальності «Українська мова та література» факультету української філології та соціальних комунікацій.

Студент є активним учасником міжнародних, всеукраїнських та регіональних наукових заходів. У 2014 – 2015 рр. брав участь у Міжнародному конкурсі «Мій рідний край» та посів почесне ІІ місце.

У листопаді 2015 року Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень відзначив Владислава грамотою за участь у конкурсі молодих літераторів Луганщини.

2016 року студент брав участь у ХV Всеукраїнській науково-практичній конференції імені Віктора Ужченка «Образне слово Луганщини» з науковою роботою «Творчість Миколи Уманця в літературі Сватівщини».

best_stud_2016_7_1

Наразі Владислав займається дослідженням актуальних проблем сучасної літератури та фольклору українського народу.

best_stud_2016_6

Денис Смірнов ‒ студент IV курсу спеціальності «Українська мова та література» факультету української філології та соціальних комунікацій.

Студент є активним учасником загальноуніверситетських культурно-масових заходів. Брав участь у наукових конференціях, семінарах, серед яких: конференція «Перший крок у науку», V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні наукові парадигми мови, літератури, юридичної лінгвістики», Всеукраїнська науково-практична конференція імені Віктора Ужченка «Образне слово Луганщини», міжвузівські читання «Запоріжжя і запорожці в літературі», брав участь у наукових читаннях «Українська література від давнини до сучасності: парадигми, напрямки, проблеми».

У 2015 році студент став призером Регіонального конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя»; здобув перемогу у Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді «Мій рідний край-2015-2016».

Денис є стипендіатом Міжнародного благодійного фонду «Смолоскип».

best_stud_2016_6_1

Наразі займається дослідженням проблем поетики художніх текстів та аналізу їх образної складової.

best_stud_2016_8

Анастасія Юник ‒ магістрантка спеціальності «Філологія. Українська мова та література» факультету української філології та соціальних комунікацій.

Магістрантка активно займається науково-дослідницькою роботою. Брала участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективні наукові дослідження та стратегічні питання сучасних наук», V міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні наукові парадигми мови, літератури, юридичної лінгвістики та документознавства», Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності  «Українська мова», ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка», ХV Всеукраїнській  науково-практичній конференції імені Віктора Ужченка, ХІІІ Всеукраїнській науковій конференції «Слобожанщина: літературний вимір», публікації студентських наукових робіт «Слобожанська беседа».

У 2015-2016 роках магістрантка здобула перемогу в обласному конкурсі молодих літераторів Луганщини та Міжнародному конкурсі учнівської та студентської  «Мій рідний край ‒ 2016».

Наразі студентка займається дослідженням історії української та зарубіжної літератури ХХ століття.

best_stud_2016_8_1

Юлія Дубова ‒ магістрантка спеціальності «Філологія. Українська мова та література» факультету української філології та соціальних комунікацій.

best_stud_2016_5

Протягом навчання магістрантка зарекомендувала себе як старанна, наполеглива, здібна студентка, підтвердженням чого є успіхи та досягнення у науковій діяльності.

Юлія активно займається науково-дослідницькою роботою та бере участь у багатьох міжнародних, всеукраїнських та регіональних наукових заходах, серед яких міжнародна студентська науково-практична конференція «Сучасні наукові парадигми мови, літератури, юридичної лінгвістики та документознавства», І міжнародний науковий інтернет-семінар «Мова. Література. Історія. Культура. Проблеми вивчення і викладання» при Ланьчжоуському політехнічному університеті, VIII Всеукраїнський творчий конкурс «Борітеся – поборете», а також багато інших.

Серед досягнень магістрантки є почесне І місце у I турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт, ІІ місце на V та VI Міжнародних мовно-літературних конкурсах імені Тараса Шевченка, ІІ місце у VIIІ Регіональній студентській науково-практичній конференції «Творчість Тараса Шевченка в контексті доби» та Всеукраїнському конкурсі студентських літературознавчих робіт пам’яті професора Кейса (на базі Інституту філології Чорноморського державного університету імені Петра Могили), ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності  «Українська мова, література (у т.ч. методики їх викладання)», м. Житомир.

best_stud_2016_6

Наразі Юлія займається дослідженням проблеми  трансформації сучасної української літератури.

26.10.2016

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019