Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

МІЖНАРОДНЕ НАУКОВЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

ЛНУ – перший ВНЗ у регіоні, який є дійсним членом Міжнародної і Європейської асоціації університетів. ЛНУ – перший ВНЗ в Україні, який двічі успішно пройшов процедуру зовнішнього оцінювання ВНЗ і підтвердив свій міжнародний статус.

З 2013 р. журнал „Algebra and Discrete Mathematics” входить до бази даних Scopus і Math-Net.ru. Журнал „Education and Pedagogical Sciences” включено до бази даних Ulrich’s Periodicals Directory (США). Журнал „Економічний вісник Донбасу” включено до бази даних РІНЦ (Росія), розпочато процедуру включення до бібліографічної бази даних Index Copernicus International (Польща).

В ЛНУ функціонують науково-культурні центри: Інститут Конфуція (Посольство КНР), який у 2013 році визнаний кращим у світі, Японський центр (Посольство Японії), Гете-центр (Посольство Німеччини), Ресурсний навчальний центр „Лінгва” (Посольство США), Українсько-канадський центр „Відродження” (Посольство Канади), Центр з вивчення івриту та культури Ізраїлю (Посольство Ізраїлю), Центр вивчення турецької мови та культури (Посольство Туреччини).

Протягом року 89 викладачів університету взяли участь у роботі наукових конференцій, семінарів за кордоном. 4 викладачі проходили стажування в зарубіжних ВНЗ. Завдяки успішній міжнародній діяльності 40 іноземних спеціалістів відвідали науково-практичні, науково-методичні заходи, організовані в ЛНУ.

Учені університету задіяні у виконанні 75 міжнародних наукових проектів і програм з зарубіжними ВНЗ, іншими організаціями, зокрема виконували гранти: грант палеонтологічного товариства США (кафедра географії), грант Канадського інституту Українських досліджень (кафедра філософії та соціології), грант University of Oregon American English Institute, грант Teacher Development Summer Institute (США) (кафедра англійської філології).

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019