Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

СТУДЕНТСЬКА СОЦІАЛЬНА СЛУЖБА

sss_infa

 

Діяльність служби реалізується за такими напрямами:

  • проведення безкоштовних індивідуальних консультацій з питань пошуку шляхів вирішення конфліктних ситуації;
  • основи якісного спілкування з одногрупниками та викладачами;
  • адаптація студентів молодших курсів до навчального процесу, формування безпечної поведінки;
  • адаптація та соціалізація студентів із особливими потребами (проведення опитувань, організація індивідуального консультування, розробка допоміжних інформаційних видань, активне залучення студентів-інвалідів до суспільно-корисної діяльності, організація участі студентів у фестивалях творчості дітей-інвалідів як учасників і безпосередніх організаторів);
  • організація змістовного дозвілля (участь в організації загальноміських акцій та тематичних зборах-походах);
  • організація соціальних акцій на вулицях та у дитячих лікарнях;
  • екологія та охорона навколишнього середовища (акції по прибиранню територій та посадці дерев);
  • благодійні акції по збору речей для Червоного Хреста;
  • юридичні консультації щодо прав та обов’язків студентів, інформування про шляхи отримання соціального захисту, гарантій та пільг.

За ініціативи та сприяння студентської соціальної служби протягом 2017-2018 н.р. було проведено низку культурно-просвітницьких заходів. Так відновив свою діяльність волонтерський загін «Турбота», який провів декілька соціально-важливих проектів. Відзначаючи роль волонтерів університету у розвитку сучасного суспільства, у Міжнародний день волонтера активістів нагородили грамотами Старобільської райдержадміністрації.

1 грудня у Всесвітній день боротьби зі СНІДом як символ солідарності із ВІЛ-позитивними та хворими особами, волонтери вручили червону стрічку викладачам та студентам університету.

19 грудня завідувач студентської соціальної служби разом зі студентами та викладачами ЛНУ й Цивільно-військовим співробітництвом Збройних сил України «CIMIC OTU LUHANSK» подарували свято дітям з багатодітних сімей і сімей загиблих воїнів АТО.

Напередодні Дня закоханих студентська соціальна служба спільно зі студентською радою провела акцію серед студентів «Подаруй кохання», де кожен бажаючий мав можливість романтично зізнатися в своїх почуттях. Активісти вручали листівки адресатам і подарували закоханим незабутні емоції.

Також напередодні 14 лютого вперше в університеті за підтримки студентської соціальної служби було проведено фотоконкурс «Шевченківська пара». Переможців нагородили почесними грамотами та солодкими призами.

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні завідувач студентської соціальної служби організувала перегляд фільму в холі університету. Учасники акції змогли ознайомитися з основним перебігом подій на майдані у 2013-2014 році та ще раз осмислити роль борців за Незалежність України.

8 березня волонтери студентської соціальної служби привітали жінок-викладачів та співробітниць нашого університету.

Учасники волонтерського загону «Турбота» приєдналися до мітингу-реквієму у Міжнародний день пам’яті про чорнобильську катастрофу. Присутні згадали загиблих ліквідаторів та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Традиційно, волонтери ЛНУ імені Тараса Шевченка облаштовують могилу доктора педагогічних наук, професора Якова Борисовича Рєзніка, який багато років працював в Старобільському учительському інституті. Студенти вважають це почесною справою, адже відчувають зв’язок поколінь та мають бажання вивчати історію свого краю.

Студентська соціальна служба напередодні Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні долучилася до привітань ветеранів. Завідувач відвідала ветеранів війни та подарувала їм продуктові набори.

Напружена робота студентської соціальної служби триває.

sss_abitur

26.09.2018

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019