Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТУДЕНТІВ

ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТУДЕНТІВ ЛНУ імені Тараса Шевченка – це громадська організація студентів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів. Вступ студентів до профспілки проводиться на добровільних засадах, без будь-якого обмеження через національність, расову приналежність, стать, партійність або релігійні переконання.

Кожна юна людина, розпочинаючи свій самостійний життєвий шлях, потребує підтримки і поради, адже напевно усім нам знайоме відчуття, коли стикаєшся один на один з складною проблемою, і здається, що ніхто і ніщо вже тобі не допоможе. Особливо це стосується студентів, які опинилися далеко від родини, друзів у місті, яке ще не скоро стане рідним. І досить часто саме порада інших і підтримка стає останньою рятувальною соломинкою у вирі бурхливого життя.

Профспілка студентів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка саме і є тією організацією, що створена різносторонньої підтримки студентів. Велика увага звертається сприянню навчальній, науковій та творчій діяльності студентства, адже якщо у вас гарні здібності у чомусь – їх потрібно розвивати. Здійснюється співробітництво зі студентами інших вищих закладів освіти та молодіжними організаціями. Великий акцент робиться на оздоровленні та відпочинку своїх членів, участі у розвитку фізичної культури, спорту, туризму, адже навчання навчанням, але відпочивати потрібно, проте хоч зараз безліч цікавих пропозицій на екскурсійні тури по містах України від різноманітних туристичних агентств, проте можливості студентів не завжди можуть дозволити їм це. І тільки студентська профспілка в змозі зробити культурний і фізичний розвиток доступним для всіх студентів. Піклується вона також про малозабезпечених студентів, студентські сім’ї, не обділяють своєю турботою студенти і чужих діток.

І якщо ваша сім’я залишилася далеко вдома, або ви просто втомилися натикатися на холодну байдужість навколо – справжньою студентською родиною для вас може стати саме профспілкова організація студентів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, де ви зможете знайти підтримку, щиру пораду і хороших друзів.

Наша адреса:

м. Старобільськ, пл. Гоголя 1, корпус №3

 


Корисна інформація

ДЛЯ ЧОГО ІСНУЄ ПРОФКОМ

ОСНОВНА МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ПОС ЛНУ

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ В ЧЛЕНИ ПРОФСПІЛКИ

СТРУКТУРА ПРОФКОМУ

ЗМІСТ РОБОТИ ПРОФГРУПОРГА

ЗМІСТ РОБОТИ ГОЛОВИ ПРОФБЮРО ФАКУЛЬТЕТУ/ІНСТИТУТУ

 

08.09.2015

 

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019