Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ВИБОРИ РЕКТОРА ЛНУ

Програма кандидата на вакантну посаду ректора Луганського національного університету імені Тараса Шевченка доктора педагогічних наук, професора Савченка Сергія Вікторовича. Ознайомитись.

 

Наказ Міністерства освіти і науки України (№ 50 від 20.02.2015) «Про оголошення конкурсів на заміщення посад керівників вищих навчальних закладів». Ознайомитися з наказом.

 

Постанова Кабінету Міністрів України (від 5 грудня 2014 р. № 726, м. Київ) «Деякі питання реалізації статті 42 Закону України «Про вищу освіту». Ознайомитися з постановою.

 

Наказ (№ 21/1-ЗД від 26.02.2015, м. Старобільськ) «Про організацію та проведення виборів ректора університету». Ознайомитися з наказом.

 

Положення про порядок обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Ознайомитись з положенням.

 

Положення про порядок проведення виборів ректора Державного закладу «Луганський національний університет  імені Тараса Шевченка». Ознайомитись з положенням.

 

Положення про виборчу комісію з проведення виборів ректора Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Ознайомитись з положенням.

 

Положення про організаційний комітет з проведення виборів ректора Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Ознайомитись з положенням.

 

Положення про студентське самоврядування в Державному закладі «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Ознайомитись з положенням.

 

Положення про центральну виборчу комісію з проведення виборів ректора. Ознайомитись з положенням.

 

<< ..Повернутися

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019