Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Змагання з міні-футболу серед дівчат

Відбулися змагання з міні-футболу серед дівчат Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу та Коледжу ЛНУ.

Турнір пройшов 2-3 березня. Він був проведений з метою популяризації ігрових видів спорту, організації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи, підвищення масовості молодіжного спорту, зміцнення здоров’я студентів та з нагоди відзначення 95-річчя Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Ініціатором змагань було керівництво Старобільського та Луганського коледжів, а безпосередню організацію та проведення змагань очолив викладач фізичної культури Решетило Євген Костянтинович.

У турнірі взяли участь 9 команд, серед яких була й збірна команда викладачів коледжів. За жеребкуванням команди були  розподілені на три підгрупи, в яких визначалися переможці. Переможці в підгрупах у фіналі боролися за звання найкращого.

Лідерами змагань відразу проявили себе три команди: команда групи ПО-1(9), збірна груп ДВ-1 та ДВ-2(9) і команда викладачів. Справжня спортивна інтрига розвивалася з шаленим темпом, і у фінальних змаганнях перемогла команду групи ПО-1(9) викладацька збірна коледжів  із рахунком 4:1  і  посіла І місце. Команда групи ПО-1(9) зайняла ІІ місце, а команда груп ДВ-2(9) та ДВ-1 – почесне ІІІ місце.  Кращим воротарем змагань визнано Іщенко Тетяну – викладача Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу, кращим бомбардиром стала Дудник Оксана – викладач Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка, а кращим гравцем обрано Яценко Яну – студентку групи ДВ-2(9) Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, грамотами та солодкими подарунками.

Знаковим є те, що турнір проводився напередодні 8 Березня. Прекрасна половина навчальних закладів показала свою спортивну завзятість, спритність, кмітливість та вміння боротися й перемагати. Під час гри в залі вирував шквал позитивних емоцій як у учасників змагань, так і у вболівальників. Доброзичлива атмосфера, приємні враження й щасливі обличчя всіх присутніх на спортивному святі ми будемо згадувати довго. Сподіваємось, що ці змагання покладуть початок добрій університетській традиції, і змагання з жіночого футболу стануть традиційними, а команда коледжу обов’язково візьме в них участь.

Н.В. Войтенко, заступник директора
з виховної роботи ВП «СГПК ЛНУ
імені Тараса Шевченка»

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019