Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Тріо бандуристок

Перед святковим концертом до Дня народження університету гостей зустрічали тріо бандуристок.

Нагадаємо, що 1 березня відбувся святковий концерт, присвячений 95-й річниці від дня заснування Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Свято пройшло у Старобільському районному будинку культури, у фойє якого гостей зустрічали тріо бандуристок. Миловидні дівчата у національних костюмах ладно співали українські пісні, майстерно перебираючи бандурні струни.

Учасники тріо бандуристок – молоді викладачі Новопсковської дитячої школи мистецтв, двоє з яких – Тетяна Мандрика та Ганна Мітусова – паралельно навчаються на 5 курсі в Інституті культури і мистецтв ЛНУ за спеціальністю «Музичне мистецтво».

Дівчата є палкими популяризаторами української народної пісні, українського фольклору. Їх виступи часто можна зустріти на різноманітних культурних заходах, збірних концертах, акціях. Не зважаючи на те, що на півночі Луганщини українська етнокультурна традиція є домінуючою, усе ж таки популяризація і розвиток кобзарства, бандурного мистецтва потребує широкого відродження і збереження. І в цьому сенсі творчість наших студенток є особливо важливою.

Прес-центр
Інституту культури і мистецтв

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019