Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Студенти залучені до практики суддівства

За ініціативи керівництва Інституту фізичного виховання і спорту студенти залучені до практики суддівства.

За ініціативою ІФВС Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Юрія Полулященка було встановлено співробітництво з Луганською обласною федерацією футболу з метою залучення студентів до програми ФФУ з підготовки футбольних арбітрів. Студенти приступили не тільки до теоретичних занять, а й до практичного суддівства.

Окрім того, за допомогою Обласної федерації баскетболу відбувається навчання баскетбольних арбітрів, де вже є відчутні результати. Так, студентки першого курсу – Зінова Олена і Трехлєб Вікторія зарекомендували себе кваліфікованими суддями-секретарями на різних змаганнях районного та обласного рівнів:

  • Обласному турнірі чоловічих команд «Баскетбольна осінь»,
  • Турнірі команд працівників освіти Кремінського району,
  • Першості Кремінського району з баскетболу 3х3,
  • Чемпіонаті області серед юнаків 1999 року народження.

Студенти ІФВіС мають можливість не лише набути суддівських навичок, але й отримати ігрову практику. У лютому команда Інституту взяла участь у районних змаганнях із футзалу. І хоча ми не можемо поки що похвалитися високими результатами, важливим є інше – здобуття ігрового досвіду, навичок проведення та суддівства змагань, адже фахівцями в галузі фізичної культури і спорту стають не лише в аудиторіях, але, більшою мірою, у спортивних залах та на спортивних аренах.

Побажаймо нашим студентам успіхів.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019