Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Ми – шевченківці!

У Полтаві відбулись творчі заходи, присвячені 95-річниці з дня заснування ЛНУ.

На святковому концерті Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, який відбувся 18 лютого в концертному залі Полтавського університету економіки і торгівлі, виступили творчі колективи (мішаний хор, оркестр народних інструментів, ансамбль народного танцю, етногурт) і солісти – викладачі та студенти. Серед викладачів інституту свою майстерність продемонстрували Народний артист України Юрій Кириченко, провідна солістка Полтавського театру імені Гоголя Вікторія Ягодка, солістка Полтавської обласної філармонії Аліна Філіпюк, серед студентів – переможець вокального телешоу «Х-фактор» Дмитро Бабак, лауреати міжнародних конкурсів виконавського мистецтва – Антон Чуріков, Валерій Семененко, Артем Захаров та ін.

На виставці творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва були представлені роботи викладачів та студентів – Інни Гуржій, Дмитра Білоконя, Наталії Мікеладзе, Олександра Пліша, Маргарити Романенко. У рамках «Феєрії краси» глядачам було презентовано сучасні зачіски, зроблені студентами спеціальності „Перукарське мистецтво”.

Присутніх на концерті привітала директор Інституту культури і мистецтв, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч мистецтв України Інна Сташевська:  „Незважаючи на складні умови ми разом змогли зберегти наш університет. Я дякую всім нашим працівникам за самовіддану працю, я дякую всім нашим студентам за довіру, за виявлене терпіння в найбільш складні часи, я дякую всім Полтавцям, які підтримали нас і допомогли знов розпочати повноцінний навчальний процес в стаціонарному режимі. І, особливо, я дякую керівництву і трудовому колективу Полтавського університету економіки і торгівлі. Ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю як з цим навчальним закладом, так і з іншими освітніми й культурно-просвітницькими установами Полтави”.

Студентів і викладачів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка привітали зі святом ректор Полтавського університету економіи і торгівлі, доктор історичних наук, професор Олексій Нестуля та заступник начальника Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації Валентина Вождаєнко.

„Сьогодні ми святкуємо не тільки 95-у річницю з дня заснування Луганського національного університету, а й 78-у річницю присвоєння йому імені Великого Кобзаря, ‒ лунали на завершенні заходу слова яскравих ведучих концерту – студентів спеціальності „кіно-, телемистецтво”, ‒ І у цей історичний для нашого університету ювілей ми можемо гордо заявити „Ми – шевченківці!”. І це звання ми будемо нести через усе своє життя і діяльність, вдосконалюючи українське сьогодення і майбутнє. Ми ‒ шевченківці!”

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019