Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки

25 лютого  в ІПП відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки.

Керівником й організатором олімпіади була кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки Краснова Наталія Павлівна.

В олімпіаді взяли участь студенти 1 – 4 курсів спеціальності «Соціальна педагогіка». Захід відкрив ректор університету, доктор педагогіних наук, професор Савченко С. В., який відзначив важливість перемог студентів в олімпіадах та конкурсах студентських наукових робіт для визначення місця університету у вітчизняних та зарубіжних рейтингах; значення висококваліфікованих фахівців соціальної сфери у реформуванні суспільства і держави.

Директор Інституту педагогіки і психології, доктор педагогічних наук, професор Караман О. Л. привітала учасників олімпіади з урочистою подією в житті університету та наголосила на тому, що студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» протягом багатьох років поспіль посідають призові місця у ІІ етапі Всекраїнської студенсткої олімпіади, прославляючи університет і кафедру соціальної педагогіки. І, не зважаючи на тимчасову евакуацію університету, кафедра соціальної педагогіки залишається лідером соціально-педагогічної освіти і науки в Україні, бо на ній створена потужна наукова школа під керівництвом Харченка С. Я.

Також Караман О. Л. представила склад журі: голова – завідувач кафедри соціальної педагогіки, доктор педагогічних наук, професор Харченко С. Я.; члени – кандидати педагогічних наук, доценти Краснова Н. П., Отрощенко Н. Л., Мальцева О. І., Юрків Я. І.

Завдання олімпіади були спрямовані на розв’язання як теоретичних, так практичних проблем соціальної педагогіки.

Яскравими виступами відзначились студентка 4 курсу Напуда Катерина (керівник Краснова Н. П.) та студент 3 курсу Черниш Олег (керівник Отрощенко Н. Л.).

Студенти 1 – 2 курсів відкрили для себе цікавий світ професії соціального педагога, отримали досвід участі в конкурсних заходах.

Підсумки олімпіади буде оголошено у 29.02.2016 р.

Переможці олімпіади візьмут участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки, що відбудеться в Запорізькому національному університеті з 12 по 15 квітня 2016 р.

За інформацією
Інституту педагогіки і психології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019