Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ЛНУ приєднався до ElibUkr

Наукова бібліотека ЛНУ в січні 2016 р. приєдналася до проекту ElibUkr.

Проект ElibUkr («Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України” ) ‒ це інноваційний проект, що об’єднує бібліотеки вищих навчальних закладів, національні бібліотеки та інші організації України. Метою проекту є забезпечення доступу до світової наукової інформації, створення власних академічних ресурсів, а також інтеграція української науки у світову наукову комунікацію.

З 22 лютого 2016 р. для учасників ElibUkr відкритий тестовий доступ до китайських продуктів. Він діє за посиланням: http://eng.oversea.cnki.net/kns55/default.aspx та забезпечує доступ до наступних продуктів:

  • China Academic Journals Full-text Database (CJFD) ;
  • China Yearbooks Full-text Database (CYFD);
  • China Doctoral Dissertations/ Masters’ Theses Full-text Database (CDMD);
  • China STM English Journals&Proceedings Focus (CSTM) (http://cstm.cnki.net/stmt);
  • Journals Translation Project (http://jtp.cnki.net/bilingual).

Доступ можливий тільки з території університету!

Запрошуємо залучитися до співпраці з проектом. Найближчим часом чекаємо доступу до інших цікавих та корисних продуктів.

Нагадаємо, що:

China Academic Journals Full-text Database ‒ повнотекстова база даних китайських наукових журналів смістить більше 7000 наукових китайських журналів з широкого кола дисциплін: гуманітарні, суспільні, юридичні науки, науки про життя, математика і фізика, медицина. Повні тексти публікацій доступні з 1994 року.

China Yearbooks Full-text Database ‒ повнотекстова база даних китайських щорічників. Містить близько 1 500 найменувань щорічників з літератури, філософії, історії, підприємництва, економіки, юриспруденції, сільського господарства та ін. У них обговорюються актуальні проблеми китайської економіки, суспільно-політичного життя, науки, даються прогнози на найближче майбутнє.

China Doctoral Dissertations Full-text Database ‒ повнотекстова база даних китайських дисертацій. Містить декілька сотень тисяч докторських і магістерських дисертацій, захищених у Китаї з 1994 року. Анотації всіх дисертацій доступні англійською мовою.

China STM Focus ‒ повнотекстова база даних, що охоплює всі англомовні наукові ресурси, що видаються на материковому Китаї. У даний момент на платформі зібрано 198 повнотекстових журналів і 2317 збірників конференцій англійською мовою з природничих, медичних, технічних, прикладних, соціально-гуманітарних наук. Архів деяких видань представлений з 1935 року.

Journals Translation Database ‒ англомовна платформа, орієнтована на вчених, що не володіють китайською мовою, містить професійний переклад статей, відібраних із високоякісних рецензованих китайських наукових журналів з різних областей знань.

За матеріалами Наукової бібліотеки
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019