Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Фестиваль жіночого футболу»

«Фестиваль жіночого футболу» стартував у Лисичанському педагогічному коледжі ЛНУ в День відкритих дверей.

«Фестиваль жіночого футболу» – ексклюзивний проект Футбольної асоціації жінок Луганської області, який другий рік поспіль стартує в Лисичанську. Цього року Фестиваль проходив у спортзалі Лисичанського педагогічного коледжу на запрошення його директора Галини Миколаївни Міненко. Так як свято жіночого футболу співпало із Днем відкритих дверей коледжу, серед глядачів були абітурієнти навчального закладу та їхні батьки.

Фестиваль був представлений шістьма командами – коледжу та середніх шкіл Лисичанська й Привілля. Юні учасниці цілий рік активно тренувалися, і на святі продемонстрували, як поліпшилася їх майстерність. Серед спортсменок фестивалю було і багато дівчат, які вже мають досвід участі в чемпіонатах України серед відповідних вікових груп, і багато новачків, охочих освоїти цікавий і корисний вид спорту.

Проведення спортивного свята стало можливим завдяки діловому партнерові Футбольної асоціації жінок Луганської області – Борису Марковичу Макаревичу.

Почесними гостями фестивалю стали:

  • директор Інституту фізичної культури і спорту ЛНУ, голова обласної ради ФСТ «Спартак», Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України Юрій Михайлович Полулященко;
  • його заступник, Заслужений тренер України Олександр Михайлович Брусак;
  • провідний спеціаліст Луганського відділення спорткомітету МОН України Сергій Олександрович Шакун.

За інформацією
Лисичанського педагогічного коледжу

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019