Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День Святого Валентина

16 лютого в актовій залі ЛНУ пройшов захід, присвячений одному з найромантичніших свят – Дню Святого Валентина.

День святого Валентина в наші дні є одним з найулюбленіших свят у багатьох країнах і носить масовий характер. Не оминув він і наш Університет. Навіть дата була підібрана не випадково, 16.02.16 (шістнадцять нуль два – два нуль шістнадцять) .Ця гармонія чисел напевно принесла всім удачу, і перш за все в любові!

День святого Валентина – всесвітній день, коли прийнято дарувати подарунки своїм найулюбленішим людям. А також, це хороший привід зізнатися комусь у коханні! На які тільки хитрощі не йдуть закохані, щоб подарувати справжні емоції, показати всю силу почуттів, завоювати серця коханих і зробити цей день особливо теплим і не таким, як усі попередні.

День Валентина – одне з найулюбленіших свят студентів. Більшість з цієї веселої братії ставляться з гумором до чудових свят і до життя в цілому. Тому, вони не стали піддаватися саркастичним настроям і просто дарували радість оточуючим своїми виступами. Крім прекрасних і захоплюючих концертних, танцювальних номерів і мініатюр, в день свята працювала «пошта кохання»: всі бажаючі могли опустити свої валентинки в спеціальну коробку, після чого її відкрили, і сердечка досягли своїх адресатів.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019