Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вшанували пам’ять Героїв

Викладачі та студенти ЛНУ разом із старобільчанами вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні.

19 лютого, напередодні Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, в обласному краєзнавчому музеї відбувся історичний урок, темою якого став екскурс в ті надзвичайно важливі для нашої країни події зими 2014 року. Наприкінці уроку була запалена перша свічка пам’яті українцям, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

По завершенню уроку всі присутні взяли участь у почесній ході зі свічками пам’яті  від музею до пам’ятного знаку загиблим воїнам за незалежність України в міському парку культури і відпочинку для покладання квітів та свічок до пам’ятного знаку загиблим воїнам за незалежність України.

Захід став увічненням великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019