Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Золото на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

Студенти ЛНУ вибороли золото на Чемпіонаті України з пауерліфтингу серед юнаків, юніорів та чоловіків.

Чемпіонат проходив із 8 по 13 лютого у м. Коломия. Серед спортсменів, які взяли участь у змаганнях, були і студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Студент 3 курсу спеціальності «Спорт» ІФВіС  майстер спорту України міжнародного класу  Данило Ковальов у завзятій боротьбі обійшов суперника з міста Києва і став чемпіоном України серед юніорів у ваговій категорії до 105 кг. Його результати: в присіданнях зі штангою – 385 кг (1 місце), у жимі лежачи – 250 кг (2 місце), в тязі штанги – 310 кг (2 місце), що склало суму 945 кг (1 місце). Тренерська бригада Бичков О. М., Саєнко В. Г., Збандут І. В.

news_febrary_17_16_3_kov

Студент 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання» ІПОіДН майстер спорту України міжнародного класу Бараннік Микола став чемпіоном України серед чоловіків у ваговій категорії до 74 кг зі значною перевагою випередивши своїх суперників. Його результат: присідання зі штангою – 315 кг (1 місце), жим лежачи – 230,5 кг (1 місце и рекорд України), тяга штанги – 292,5 кг (2 місце), що у сумі склало 838 кг і новий національний рекорд! Тренерська бригада Урбан А. М., Урбан В. М., Саєнко В. Г.

news_febrary_17_16_3_bar

Обидва спортсмени ввійшли до складу збірної команди України для участі в юніорському та дорослому чемпіонатах Європи!

Вітаємо наших студентів та їх тренерів з успіхом!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019