Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Лекція про мінну небезпеку

У Старобільську студенти Регіонального центру професійної освіти ЛНУ прослухали лекцію про мінну небезпеку.

Лекцію, яка проводилася в рамках проекту по інформуванню населення про небезпеку мін та інших вибухонебезпечних предметів, що залишилися після військових дій, проводили тренери Швейцарського фонду з протимінної діяльності (FSD) Дзюбан Світлана, Опанасюк Катерина і Запорожченко Вадим. FSD займається проблемами розмінування в гарячих точках світу і, зокрема, в Україні.

На даний момент фонд приділяє більшу увагу безпосередньо лінії зіткнення і містах, які знаходяться в безпосередній близькості від неї. Але фахівці фонду планують проводити такі лекції не тільки в прифронтових містах, а на всій території Луганської області.

Тренери розповіли студентам про види мін, небезпечні місця та показали на фото-прикладах як можна виявити міну і вберегти себе від можливих небезпек. Як відзначили тренери, важливо знати три основні правила безпеки:

  • Не ходити в небезпечні місця.
  • Не чіпати вибухонебезпечні предмети руками.
  • При виявленні таких предметів негайно повідомити в МНС.

Студенти зацікавлено слухали лекцію, активно брали участь в обговоренні деяких аспектів важливої для нашого регіону теми, відповідали на питання тренерів та брали активну участь в усіх лекційних роботах.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019