Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День Святого Валентина на факультеті іноземних мов

12 лютого на факультеті іноземних мов відбувся захід до Дня Святого Валентина, на якому були присутні студенти, викладачі та гості.

Декан факультету Карпенко Іван Михайлович привітав усіх зі святом, розповів про факультет та кафедри. Ведучі свята Овчарова Людмила та Бондар Алла познайомили присутніх з традиціями, історією, символами цього свята. Було проведено конкурс читців віршів та співаків. Почесне журі у складі Шехавцової Світлани Олександрівни, Перової Світлани Вячеславівни та Карпенка Івана Михайловича нагородили переможців грамотами. Любас Ірина розповіла як святкують День Святого Валентина у Франції, Бабаянц Карина та Склярова Ірина познайомили зі звичаями у Німеччині, Груненко Дар`я провела подорож до Іспанії.

Здивували всіх студенти 3-го курсу Орлова Любов, Волкова Наталя, Овчарова Людмила та Катренко Аліна, які представили авторські переклади сонетів Шекспіра. Неймовірно красиво співали пісні про кохання Гапонова Анастасія, Куца Юлія та Склярова Ірина.

Студенти 1 курсу Неня Яна, Климчук Ольга та Гудиленкова Дар`я розповідали вірші англійською мовою та прислів’я про кохання.

Верхова Лія дуже чуттєво розповідала баладу «С любимими не расставайтесь».

В закінченні вечора учасників було нагороджено почесними грамотами за зайняті призові місця:

1 місце – Гапонова Анастасія
2 місце – Верхова Лія та Волкова Наталя
3 місце – Куца Юлія, Климчук Ольга та Склярова Ірина

Вітаємо переможців!

За інформацією факультету іноземних мов

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019