Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання ректорату

Сьогодні в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка пройшло чергове засідання ректорату.

На порядку денному стояло питання про стан і перспективи розвитку Інституту історії, міжнародних відносин і соціально­політичних наук. Доповідачем виступив Ваховський Л. Ц.

Леонід Цезаревич докладно розповів про кадровий склад та контингент студентів інституту, відзначив особливості наукової роботи.

Відповідно до графіка навчального процесу студенти першого курсу всіх спеціальностей навчаються в стаціонарному режимі. Для студентів старших курсів у першому семестрі було організовано дві сесії по два тижні. У другому семестрі також планується проведення двох сесій стаціонарного навчання.

В умовах евакуації певної трансформації зазнала соціально-гуманітарна робота. Найбільш дієвими формами виховної роботи зі студентами стали вечори спогадів, відвідування музею міста, спілкування зі студентами в гуртожитку, перегляд культових кінострічок з подальшим обговоренням тощо.

Інститут бере участь у всіх профорієнтаційних заходах. Окрім того, була створена сторінка в мережі «ВКонтакті», де проводилась робота по залученню до неї випускників шкіл Луганської та Донецької областей. За ініціативою директорату й кафедри філософії та соціології проведено соціологічне дослідження, метою якого було виявлення потенційних абітурієнтів та можливостей впливу на їхній вибір.

Разом з тим ректорат відзначає деякі невирішені та проблемні питання в роботі інституту.

Серед різного слухали організаційні аспекти щодо святкування 95-річчя університету.

                                                                                                          Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019