ОТРИМАЙ ЩЕ ОДНУ ВИЩУ ОСВІТУ!

До уваги осіб, які мають вищу освіту! Вам пропонується отримати ще одну освіту дистанційно або очно.

Умовами прийому до ВНЗ у 2016 році передбачено вступ з дипломом бакалавра, спеціаліста або магістра на навчання за рівнем бакалавра (на 2 курс) або магістра за будь-якою спеціальністю.

Наприклад, маючи диплом бакалавра, спеціаліста або магістра за спеціальністю «Фінанси та кредит», Ви маєте можливість вступити на освітній ступінь магістра за спеціальністю «Психологія». Для отримання більш поглибленої підготовки Ви можете вступити на 2 курс освітнього рівня бакалавра.

Для вступу на навчання за будь-якою спеціальністю в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка Вам необхідно подати документи до приймальної комісії, що знаходиться за адресою: м. Старобільськ, пл. Гоголя,1.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами +38(050)-280-12-96; +38(097)446-88-13.

Прес-центр ЛНУ