Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у тренінгу

Провідний спеціаліст соціальної служби ЛНУ взяв участь у тренінгу «Соціалізація та адаптація жінок ВПО Старобільського району».

Тренінг пройшов 21 січня у малій залі Старобільської державної районної адміністрації. У спілкуванні з переселенцями було відзначено, що люди перебувають у стресовому стані, схильні до депресії, їм не вистачає «платформ» для спілкування як між собою, так і з представниками місцевої громади. Так виникла пропозиція працювати в цьому напрямку і проводити заняття з психологом і заняття з арт-терапії.

Завдання проведення тренінгу – інформування представників місцевої громади, громадських організацій, органів місцевої влади, місцевого самоврядування, представників із числа ВПО, журналістів місцевих ЗМІ про проект та його цілі. Також залучення активних представників місцевої громади, громадських організацій, органів місцевого самоврядування до співпраці для поліпшення стану ВПО, які проживають на території Старобільського району.

Проект «Соціалізація та адаптація жінок ВПО Старобільського району» підтриманий МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» сумісно з фондом народонаселення ООН в Україні. Ціллю цього проекту є сприяння створенню умов для соціальної адаптації та інтеграції жінок із числа переселенців, які проживають на території Старобільського району, у місцеві громади через надання психологічної та соціальної допомоги переселенцям.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019