Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Студент ЛНУ – найкращій спортсмен регіону

Управлінням з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації визначені кращі у 2015 році спортсмени та тренери регіону.

Рейтинг складався за підсумками виступу спортсменів на офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях в трьох категоріях: з олімпійських видів спорту, з неолімпійських видів спорту та з видів спорту серед інвалідів.

news_janery_21_16_2

Серед спортсменів з неолімпійських видів спорту першу сходинку найкращіх спортсменів 2015 року з 9752 балами (що складає відрив від другого місця більше ніж у 2000 балів) посів студент 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання» ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Олексій Бичков.

Олексій володіє титулами чемпіона Європи та світу та є майстром спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу. На чемпіонаті світу в листопаді 2015 року у м. Хамм (Люксембург) він установив два рекорди світу та показав такі результати: присідання зі штангою 415 кг, жим лежачи 317,5 кг, тяга штанги 362,5 кг – що у сумі склало 1092,5 кг та принесло 1 місце у ваговій категорії до 120 кг.

Свою спортивну майстерність Олексій підвищує під керівництвом тренерів: Заслуженого працівника фізичної культури і спорту, заслуженого тренера України з пауерліфтингу Івана Збандути і кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента, майстра спорту України міжнародного класу Володимира Саєнка. У топ-рейтингу найкращих тренерів Донеччини 2015 року вони посідають 1 і 3 місце відповідно.

Вітаємо нашого студента та його тренерів!

За інформацією
Інституту фізичного виховання і спорту

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019