Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ШКОЛА ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ

ЛНУ запрошує стати учасниками спільного проекту з Товариством Червоного Хреста «Школа першої допомоги». Перше заняття 21 січня о 12:00!

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка разом України  запускає проект «Школа першої допомоги».

«Населення повинно вчитися попереджати, протидіяти та долати наслідки надзвичайних ситуацій. Дуже важливим в цьому контексті є навчання населення навичкам першої допомоги.»

Усвідомлюючи необхідність створення діючої системи невідкладної швидкої допомоги, МОЗ України прийняло низку розпоряджень та наказів про створення системи навчання окремих категорій не медичних працівників навичкам надання першої допомоги. Товариство Червоного Хреста України відповідно до наказу №132 від 02.03.2009р. може брати участь в навчальному процесі.

Товариство постійно займається діяльністю по навчанню населення навичкам першої допомоги в рамках статутної діяльності, проте ця робота потребувала системної реорганізації, яка вже успішно розпочата.

В 2010 році створена Концепція розвитку системи підготовки населення з питань надання першої допомоги, загальна мета якої – підготовка населення до реагування на надзвичайні ситуації з метою зниження смертності та інвалідізації серед постраждалих.

Товариство в рамках статутної діяльності постійно займається діяльністю по навчанню населення навичкам надання першої допомоги. А тепер даний проект реалізуються і в ЛНУ.

Програма Школи складає 6 навчальних годин. Заняття будуть проходить на території університету або 2 рази на тиждень по 3 години, або 3 рази на тиждень по 2 години (в залежності від побажань учасників).

Запрошуємо стати учасниками проекту викладачів, співробітників, аспірантів, асистентів, лаборантів, секретарів тощо!

Звертаємо вашу увагу на те, що випускникам курсу будуть видаватись СЕРТИФІКАТИ МІЖНАРОДНОГО ЗРАЗКУ, які дуже високо ціняться при подорожі за кордон та при працевлаштуванні.  Варто зазначити, що навчання є безкоштовним, при тому що такі курси в інших країнах світу коштують від 50 доларів(!).

З 1 лютого такі курси будуть проводитись і для студентів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Перше заняття пройде вже в цей четвер 21 січня в 12.00!

Зареєструватись та отримати додаткову інформації можна в Студентській соціальній службі.

Контактна особа: Дорогавцева Олена Геннадіївна.

Тел. +38(050)938-43-55.

E-mail: alenadorogavtseva@gmail.com

Організатор: Товариство Червоного Хреста України

Співорганізатор: Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Координатор: Студентська соціальна служба

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019