Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Стаціонарні тижні

У грудні на базі Кремінського професійного ліцею було проведено стаціонарні тижні навчання для студентів I – V курсів факультету природничих наук.

Сесію відвідали студенти спеціальностей «Географія», «Лісове та садово-паркове господарство», «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». У перший день представники деканату та завідувачі кафедр провели установчі збори, на яких розповіли про особливості навчальної та виховної роботи на період сесії.

Під час сесії студенти-географи освоїли навчальні предмети «Фізична географія України», «Методика викладання географії», «Картографія з основами топографії», «Основи океанології», а майбутні спеціалісти з екології та садово-паркового господарства – «Екологія міських систем», «Ландшафтна архітектура», «Біометрія», «Лісознавство», «Фітопатологія», «Лісові культури» та інші.

Разом з навчальним процесом було проведено низку заходів соціально-гуманітарної спрямованості. Так, на передодні свята Чудотворця Святого Миколая, студенти та викладачі факультету відвідали Кремінську обласну спеціальну загальноосвітню школу-інтернат № 1 для дітей з наслідками поліомієліту та дитячим церебральним паралічем. Дітям від щирого серця було подаровано фрукти, солодощі, міцні обійми та щирі усмішки.

Також, у рамках патріотичного виховання студентської молоді, відбувся круглий стіл на тему «Українська державна символіка», під час якого студенти та викладачі дізналися багато нового і цікавого про офіційні знаки та державні символи України.

Факультет природничих наук та викладачі кафедр бажають студентам вдалого завершення І семестру, подальших успіхів у навчанні та від щирого серця поздоровляють з наступаючим Новим 2016 роком! До нових зустрічей!

За інформацією факультету
природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019