Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Свято Святого Миколая

Студенти факультету природничих наук ЛНУ створили свято Святого Миколая для дітей з обмеженими можливостями.

Напередодні свята Святого Миколая студенти Луганського національного університету спеціальностей «Географія», «Екологія» та «Лісове та садово-паркове господарство» відвідали Кремінську обласну спеціальну загальноосвітню школу-інтернат №1. Школа створена у 1960 році для дітей з наслідками поліомієліту та дитячим церебральним паралічем. Вихованцями школи-інтернату є діти віком від 5 до 19 років.

Студенти привітали дітей та розповіли їм про Святого Миколая Чудотворця, який приносив у кожну домівку радість та надію на щасливе майбутнє. У свою чергу, вихованці школи виступили перед гостями зі святковими віршами та показали цікаву сценку-мініатюру. Звісно, що без подарунків ніхто не залишився – від «Миколайчика» діти отримали мандарини та солодощі.

Факультет природничих наук висловлює подяку директору Кремінської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №1 Голію Леоніду Анатолійовичу, заступникові директора з виховної роботи Махур Світлані Вікторівні та вихователям цього прекрасного закладу за теплий прийом та щирі дитячі усмішки!

За інформацією
факультету природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019