Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у районному семінарі

Педагоги кафедри політології та правознавства ЛНУ взяли участь у районному семінарі вчителів правознавства.

Методичний семінар «Реалізація міжпредметних зв’язків під час викладення правознавства» складався із двох частин – круглого столу та доповіді вчителя правознавства Старобільської ЗОШ №1 Дмитра Лук’яненка.

Участь у методичному заході взяли педагоги кафедри політології та правознавства Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – завідуючий кафедрою, координатор Уповноваженого Верховної Ради України в Луганській області Валерій Архіпов та доцент кафедри Антон Бадер.

news_desember_23_15_2_1

Представники вишу розповіли про особливості організації та діяльність «Правового клубу» та про роботу університету в умовах вимушеної евакуації. Окрім того, учителі історії та правознавства Старобільшини були проінформовані щодо спеціальностей Інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук ЛНУ та отримали відповідні інформаційні матеріали.

Також у рамках круглого столу учасники обговорили актуальні проблеми захисту прав людини в умовах проведення АТО та роботи з учнями у цьому напрямку правової освіти.

Наприкінці заходу присутні висловили спільну думку щодо залучення учнів старших класів до роботи «Правового клубу» та взагалі необхідності подальшої співпраці політологів та правознавців Луганського національного університету імені Тараса Шевченка з викладачами суспільних наук.

За матеріалами ІІМВСПН

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019