Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Стартувала відкрита першість з волейболу

Слідком за «Новорічним турніром» з міні футболу, стартувала відкрита першість університету з волейболу.

Головна мета цьогорічних першостей,це оглядини  найближчого спортивного резерву та активізація фізкультурно – оздоровчої роботи як серед студентської молоді так і викладачів і співробітників університету.

На волейбольну першість заявилися дев’ять команд, дві з них були складені з викладачів. Саме команда викладачів показала добротну гру і довела, що підтримуючі свій фізичний стан на високому рівні можна посперечатися на волейбольному майданчику із молодими гравцями також показати,їм майстер клас. Саме так грали викладачі  професійного ліцею, які в сильнішій групі «Б»перемогли своїх суперників. Спочатку в першому матчі досить впевнено здолали  команду другого курсу ІФВС на чолі з її лідером Мариною Лісієєнковою, до речі гравцем «Сєвєродончанки» з рахунком  2:0.

На цій першості команди формувалися змішаними складами, дозволялося грати в чоловічих командах і жінкам.А також в першості на рівні з чоловічими грала збірна команда дівчат Старобільськогогуманітарно- педагогічного коледжу . Дівчата грали в групі «А» поряд з командами ІФВС першого та третього курсів і збірної коледжу ЛНУімені Тараса Шевченка.

І хоча цього разу вони програли своїм суперникам, але безперечно отримали великий досвіт ігровий та спортивним клубом університету були нагороджені грошовою винагородою в номінації «Найвродливіша команда першості», а переможцем групі «А» стали представника першого курсу ІФВС, що навчаються на базі Старобільська.

Щодо сильнішої групи «Б» то фаворитом її була збірна викладачів професійного ліцею, які  не дали жодних шансів своїм суперникам долаючи іх з рахунком 2:0. Лише викладачі університету зуміли виграти в них одну партію, після того як в другій партії майданчик залишив їх провідний гравець Ружин Олександр.В третій партії він повернувся на майданчик і все стало на свої місця. Чотири гри і чотири перемогли , а це вивело команду викладачів професійного ліцею на перше місце. На друге місце претендували три команди коледж ФВ, другий курс ІФВС  та збірна команда хлопців інститутів університету «Отамани ».Саме «Отамани » переграли своїх опонентів і посіли  друге місце третіми стали другий курс ІФВС. Викладачі ЛНУ , виграли одну партію ,але програли всі чотири гри і замкнули турнірну таблицю на п’ятому місці.

Волейбол завершав 2015 спортивний рік . Що можна сказати про спортивну роботу в університеті, вона є і є величезне бажання перш за все студентів брати участь в змаганнях. 2016 рік буде більше насиченим на спортивні заходи. На студентів чекають першості та турніри  університету з баскетболу, настільного тенісу, шахів, міні – футболу, легкої атлетики, аеробіки. Життя студентів і викладачів буде насичене в спортивному плані є побажання для всіх хто готує і проводить ці старти , вони повинні проводиться святково і на високому емоційному рівні.

Голова спортивного клубу
ЛНУ імені Тараса Шевченка
Ярошенко П. В.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019