Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ЛНУ відкриває двері для молоді

12 грудня в університеті пройшов День відкритих дверей, на якому зібрались майбутні студенти  з нашої області.

Випускники дізнались про університет та спеціальності, ознайомились з особливостями навчання, основними аспектами студентського життя та можливостями майбутнього працевлаштування.  Абітурієнтам докладно розповіли про всі напрями підготовки та особливості навчання на різних спеціальностях.  Але найкраще про враження, які залишились після Дня відкритих дверей та причини вибору нашого університету розкажуть самі майбутні абітурієнти.

  • Що Вас зацікавило в нашому університеті? Якими критеріями Ви користувалися при виборі ВУЗу?

Андрій (м Сєвєродонецьк, Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум, 4 курс, автомеханік): Мені подобається історія, цікавлюся нею ще зі школи., а після переїзду університету в Старобільськ, ЛНУ став найближчим вузом, де я зможу отримати ту професію, яку хочу. Також вагомою причиною вибору саме цього університету стало його близьке розташування від мого місця проживання.

  • Скажіть будь ласка, звідки Ви дізналися, що вподобану Вами професію можна отримати в ЛНУ?

Андрій (м Сєвєродонецьк, Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум, 4 курс, автомеханік): Я дізнався про це від родичів, які колись навчалися тут і зараз вони успішні викладачі – бабуся директор школи. Тому їх приклад став головним для мене при виборі вузу.

  • У чому причина зміни спеціальності, адже автомеханіка та історія знаходяться дещо на різних «полюсах»?

Андрій (м Сєвєродонецьк, Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум, 4 курс, автомеханік): Швидше за все, це мрія, яку хочеться втілити і та мета, яку я хочу досягти.

  • Андрій, ну і таке питання, Вас не лякає те, що ми знаходимося зараз в евакуації тут в Старобільську, все-таки Сєвєродонецьк зараз обласний центр з великими перспективами для розвитку?

Я не ставлю це в пріоритет, адже у мене інші цілі – забезпечити в майбутньому гідний спосіб життя і знайти престижну роботу. Я впевнений, що ЛНУ дасть мені всі необхідні для цього можливості.

  • Що вплинуло на вибір ЛНУ в якості університету в якому ви бажаєте здобувати вищу освіту?

Якуніна Олександра, Христосенко Карина (Петрівська ЗОШ №1): До  школи приходили з профорієнтаційною роботою і рекомендували цей університет, ми в свою чергу прислухалися і вирішили приїхати на День відкритих дверей. ЛНУ – найближчий до нашого селища виш, а у віддалені університети важко їздити, не всі готові до цього. Ми вважаємо, що Луганський національний університет дасть нам багато можливостей для  перспективної та хорошої роботи в  майбутньому.

Відповіді майбутніх випускників дають зрозуміти, що навіть в умовах вимушеної евакуації Луганський національний університет імені Тараса Шевченка  залишається авторитетним і популярним вищим навчальним закладом, а нове місцезнаходження відкриває більше можливостей для місцевих жителів і населення області в цілому.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019