Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Чемпіонат однодумців

Минуло трохи більше двох місяців з часу баскетбольного матчу, присвяченого Дню вчителя, між командами викладачів ЛНУ імені Тараса Шевченка та вчителями Кремінського району.

Нагадаємо, що перемогу в поєдинку здобули наші колеги. Ідея проведення подібних зустрічей отримала розвиток минулої суботи. За ініціативою директора інституту фізичного виховання та спорту Ю. М. Полулященка було проведено відкритий Чемпіонат Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України з баскетболу серед команд викладачів і співробітників навчальних закладів, присвячений 25-річчю олімпійського руху в Україні.

У змаганнях, які пройшли в прекрасному Кремінському спортивному комплексі „Олімп”, брали участь три команди: викладачі ІФВіС, учителі Кремінського району та профспілка працівників освіти Луганської області.

Першими суперниками для наших спортсменів стали колеги з Кремінної. Це була важка гра з домінуванням то однієї, то іншої команди. Тільки наприкінці фінальної чверті вдалося відірватися від суперників. Рахунок 56:48 на користь спортсменів ЛНУ.

Друга гра розвивалася за іншим сценарієм. Кожна чверть закінчувалася з мінімальною перевагою наших спортсменів, але впевненості в перемозі не було. Профспілкові спортсмени грали дуже агресивно та стрімко. Доволі значна перевага в рахунку (52:39) не відображає напруженного характеру поєдинка.

За підсумком змагань кубок за перше місце було вручено команді ЛНУ імені Тараса Шевченка, другими стали представники профспілки, на третьому місці – учителі району. Найкращим гравцем турніру визнано Олександра Дубового, викладача кафедри олімпійського і професійного спорту.Завершився Чемпіонат дружнім чаюванням, де не було переможців і переможених, а були однодумці й друзі, плани та мрії на майбутнє.

Так тримати, колеги!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019