Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Новорічний турнір»

У ЛНУ набирає обертів спортивна робота. Так, слідом за відкритою першістю з міні-футболу стартував «Новорічний турнір».

Дванадцять команд, розпочали боротьбу за почесний приз. Поряд зі студентами грала і команда, що складена з викладачів  та співробітників. Турнір проводиться в два етапи. На першому команди  за жеребом були розподіллено на три групи. Протягом трьох днів команди визначали переможців своїх груп.

До другого етапу потрапляють  чотири команди ,це переможці груп та команда, що покаже кращий результат  посівши друге місце. В кожній групі боротьба за перше місце велася надто гостро Приємно здивували своєю грою команда викладачів. Вже в першому матчі вони впевнено переграли «СГПК-ДВ» із рахунком 9:4, потім досвіді, ще відчутнішої поразки завдали «ДІД-3» з рахунком 14:2. Основне протистояннябуло проти футболістів Лисичанського педколеджу, викладачам  не вистачило сил на весь матч. Фатальним для них стали останні десять хвилин , коли в їх ворота влетіло чотири м’ячі. Перший  тайм  більш досвідчені, гравці  виграли з рахунком 2:1. І в другому таймі вели і рахунку3:2, та молодість взяла , верх, перемігші з рахунком 6:3. Лисичани, як і викладачі, досить впевнено  перемогли  своїх суперників і  посіли перше місце  в своїй групі «А» та вийшли до фінальної четвірки.

В групі «В» переможцем стали представники «ФВ-2» з інституту фізичного виховання. Але надто серйозний опір їм чинили футболісти ІТОТТ, перший тайм закінчився нічиєю і лише на останніх хвилинах інфізівці зламали  опір суперника і виграли з рахунком 7:4.

Приємно вразив грою ІТОТТ, який  досить впевнено переміг «ФВ-1»10:1, та другу команду професійного ліцею 15:2.Перемоги з такими результатами вивів команду до фінальної четвірки .

Найбільш заплутана ситуація з визначанням переможця була в групі «Б». Три команди набрали по 6 очок і лише за кращих показників перше місце  посіла перша команда професійного ліцею.

Голова спортивного клубу ЛНУ
Ярошенко П.В.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019