Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Поновлення навчання

Університет став учасником гранту «Поновлення навчання: Допомога переміщеному Луганському національному університету імені Тараса Шевченка».

9 грудня 2015 року було підписано угоду про реалізацію даного гранту, який було надано проектом «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI)» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

news_desember_15_15_3_1

За підтримки проекту UCBI переміщений ЛНУ імені Тараса Шевченка забезпечить персонал і професорсько-викладацький склад 9 інститутів у Старобільську та Кремінній, а також ректорат необхідним обладнанням для організації навчального процесу, відновить можливості університету проводити заочне навчання для студентів і поновити їх континент.

Основною метою співпраці ЛНУ з  UCBI в рамках грантової угоди є:

  • забезпечення 9 інститутів і ректорату новим офісним і ІТ-обладнанням, допомога у відновленні технічного забезпечення університету для проведення заочного навчання;
  • зменшення напруженості та розчарування через обмежені ресурси у громадах Луганської області, які постраждали від конфлікту, шляхом надання переміщеним і новим студентам можливості користуватися вигодами відновленого університету;
  • підвищення здатності незахищених місцевих громад справлятися з напруженістю, зумовленою конфліктом на сході.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019