Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Концерт у нашому університеті

Пісні, танці, веселощі, сюрпризи і посмішки – усе це концерт у нашому університеті.

10 грудня в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося свято студентських талантів, на якому ми побачили артистизм і майстерність наших студентів, їх любов до сцени і глядачів.

Мініатюра «Мясников, годі спати!», яку виконали студент факультету іноземних мов Денис Богатиков і студент Інституту педагогіки і психології Денис Білий, викликала море посмішок. Та що там посмішок – у залі стояв дружний регіт. Наші студенти вміють створити веселу і невимушену атмосферу!

Найромантичнішим концертним номером став виступ Артема Попова і студентів Інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму. Коли Артем співав зворушливу пісню гурту «Океан Ельзи», яку присвятив своїй дівчині, студенти на сцені малювали закохану пару. Номер вийшов дуже незвичайним і зачаровував глядачів.

Серед такого розмаїття чудесних номерів дуже важко виділити якийсь окремий виступ, але ми хочемо розповісти ще про два найбільш неординарні номери. «Вічний студент» – мініатюра, виконана Іваном Лисенком (Інститут торгівлі, обслуговуючих технологій і туризму) та Олегом Черниш (Інститут педагогіки і психології), викликала бурю овацій: чудова акторська гра студентів в сукупності з незвичайним гримом вразила глядачів.

Але найбільше нас здивували викладачі, які зіграли в мініатюрі за мотивами всіма улюбленого фільму «Іван Васильович змінює професію». Прототипи головних героїв у виконанні Антона Васильовича Бадера і Михайла Михайловича Чумака виявилися дуже реалістичними. Глядачі були вражені акторською майстерністю наших улюблених педагогів і ще довго не хотіли відпускати їх зі сцени.

По завершенню концертної програми творчі колективи нагородили грамотами та дипломами, а прекрасний настрій ще довго не залишав  як глядачів, так і самих акторів!

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019