Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Профорієнтаційна робота

24 листопада профорієнтаційна група Луганського національного університету відвідала школи та ліцей Новоайдарського району.

До складу групи входили: керівник факультету допрофесійної підготовки  Мацай Н. Ю., директор Інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму Дрель В. Ф. та викладач Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу  ЛНУ Бондар О. В.

Було проведено зустрічі з майбутніми випускниками Щастинських ЗОШ № 1, 2, Райгородської  ЗОШ, Новоайдарської гімназії, Новоайдарської школи санаторного типу та Новоайдарського аграрного ліцею.

Абітурієнтам було надано повну інформацію щодо підготовчих курсів до ЗНО, про університет та напрями його діяльності, перелік спеціальностей, за яким здійснюється прийом та підготовка фахівців, особливості вступної кампанії 2016 року. 

Кожному випускнику було роздано рекламну продукцію з  інформацією про напрями  підготовки та спеціальності  в університеті.

Учні старших класів були дуже раді зустрічі та поділилися з гостями планами на майбутнє, цікавилися особливостями навчального процесу, умов проживання в гуртожитку, та дізналися про кваліфікації й можливості працевлаштування з обраних спеціальностей.

За інформацією
факультету допрофесійної підготовки

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019