УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ЕРАЗМУС+ (ERASMUS+)

Центр з міжнародної та навчально-виховної роботи ЛНУ оголошує про відкриття заявок на участь у програмі Еразмус+ (Erasmus+).

Еразмус+(Erasmus+) – програма Європейської Спільноти, завданням якої є налагодження міжнародних зв’язків, сприяння культурному збагаченню та розвитку академічної мобільності світового освітнього простору. У рамках програми підтримка надається: вищим навчальним закладам для реалізації спільних проектів на рівні післядипломної освіти або налагодженню міжнародної співпраці; студентам і професорсько-викладацькому складу вищих навчальних закладів для стажування, викладання та проведення наукових досліджень в рамках спільних проектів.

25_11_15

У програмі від ЛНУ імені Тараса Шевченка можуть брати участь:

• Master: магістри (тривалість участі в програмі до 12 місяців);
  • Post Doctorate: аспіранти (тривалість участі в програмі від 10 до 20 місяців);
  • Phd: доктора наук (тривалість участі в програмі від 6 – 10 місяців);
  • Academic Staff: викладачі (тривалість участі в програмі – 11 – 15 квітня 2016 року + 2 / 3 дні, необхідні на дорогу).

Місце – Польща, Глівіце, Сілезський інститут технологій (www.polsl.pl/jednostki/RW4).

Документи для участі в програмі можна отримати, написавши листа на адресу: ltsnuinterdept@gmail.com.