Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Уроки психології

Вчора в  ЛНУ для студентів-психологів провели тренінги та ознайомили з новими методами арт-терапії.

Захід проходив з ініціативи завідувача сектором студентської соціальної служби  Олени Геннадіївни Дорогавцевої, яка запросила до ЛНУ тренерів-психологів, арт-терапевтів, організаторів фестивалю «Nipata» Олега Перепелицю та Олега Іванова.

Тренери ознайомили студентів з сучасними тенденціями в психології, розповіли про основні напрямки розвитку науки, відзначили її актуальні проблеми.

Розповіли про можливі шляхи заробітку психолога, виділили можливості для подальшого працевлаштування, що є актуальним питанням для тих, хто вчиться на старших курсах. А для першокурсників вони зробили невелику екскурсію до професії в незвичайній для студентів формі – відійшовши від формату лекції, шляхом неформального спілкування коучі розповіли про всі як позитивні, так і негативні аспекти роботи психолога.

Особливу увагу арт-терапевти приділили саморозвитку майбутнього психолога та наголосили на тому, що студент повинен постійно самовдосконалюватись.

Після ознайомчої частини Олега Перепелицю та Олега Іванова провели з присутніми психологічні ігри та навчили цьому методу роботи слухачів тренінгу. Найбільш запам’яталась студентам робота з метафоричними картами, яка є інноваційною в психології.

«Тренінг залишив по собі приємні враження. Я відчуваю, що все побачене й почуте мотивує мене на нові звершення. Ми плануємо подальшу співпрацю з тренерами та маємо бажання створити власні подібні проекти», – поділився враженнями студент 4 курсу Інституту педагогіки та психології Шальнєв Олексій.

Трет’якова Юлія, прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019