Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Спортивний сезон стартував

Змаганнями з міні-футболу стартував спортивний сезон університету цього навчального року.

У боротьбі за перше місце на майданчик вийшли команди інститутів педагогіки та психології, торгівлі обслуговуючих технологій та туризму, фізичного виховання та спорту, та дві команди професійного ліцею університету. Основною метою цього міні-футбольного турніру була активізація фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в університеті, а також визначення бажання в студентській молоді для участі в подальших спортивних змаганнях з різних видів.

Змагання показали, що студентська молодь з величезним бажанням готова брати участь в турнірах та першостях університету з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, аеробіки та інших видів спорту. Варто відзначити, що футбольну першість відвідали велика кількість вболівальників. Щодо самих змагань, то кожен матч був цікавим, напруженим. Вже після першого ігрового дня визначився фаворит першості. Дуже вдало діяли футболісти збірної команди другого курсу ІФВС. Спочатку вони легко переграли «ЛФК» з інституту педагогіки та психології з рахунком 8:1, а потім в принциповому матчі з командою професійного ліцею першою командою вийшли переможцями з рахунком 5:1. Третій матч, проти «Зарі» з інституту торгівлі обслуговуючих технологій та туризму, впевнено долають суперника забивши в їх ворота дев’ять м’ячів і пропустивши в свої – лише три. Заключний поєдинок проти другої команди професійного ліцею, футболісти «ФВ-2» розпочали розслаблено, чим і скористалися ліцеїсти і вже на п’ятій хвилині вели в рахунку 2:1, та на більше їх не вистачило. Активно заграли : Скачков А., Хурда С., Решетняк М., Носаль М., Алимов Б., і рахунок ріс як на дріжджах. Фінальний свисток зафіксував рахунок 14:3 на користь «ФВ-2». Чотири гри, чотири перемоги і жодних шансів суперникам.

Другими стали перша команда, професійного ліцею, показавши доречі пристойну гру. І третіми фінішувала «Заря».

Переможець першості отримав кубок, грамоту та грошову винагороду, призери нагороджені грамотами та грошовими винагородами.

Турнірна таблиці відкритої першості з міні футболу.

Голова спортивного клубу
ЛНУ імені Тараса Шевченка
Ярошенко П. В.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019