Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Посвята у студенти першокурсників»

В Інституті фізичного виховання і спорту відбулося свято, присвячене Міжнародному Дню Студентів – «Посвята у студенти першокурсників».

На заході були присутні почесні гості: заступник Голови Кремінської районної Ради Руденко Борис Васильович, в.о. начальника районного відділу освіти Драньова Ірина Анатоліївна, проректор з науково- педагогічної роботи ЛНУ імені Тараса Шевченка Меняйленко Олександр Сергійович, директор Кремінського професійного ліцею Кияшко Василь Федорович, директор Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв Сабо Людмила Петрівна.

Привітали студентів зі святом директор Інституту фізичного виховання і спорту Полулященко Юрій Михайлович, а також почесні гості: Меняйленко Олександр Сергійович, Руденко Борис Васильович та Драньова Ірина Анатоліївна.

На аматорській сцені студенти демонстрували свої таланти у співах, танцях, акробатичних та хореографічних номерах, а також у театральних постановах.

Кульмінацією свята була «Клятва студентів» та вручення директором Інституту фізичного виховання і спорту Полулященком Ю.М. іменних «Подарункових сертифікатів» кожному студенту.

Апофеозом свята став флешмоб, в якому взяли участь всі студенти першого курсу.

За інформацією
Інституту фізичного виховання та спорту

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019