Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День студента у Полтаві

Луганчани відзначили в Полтаві День студента посвятою першокурсників

 Напередодні Міжнародного дня студента  в актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі відбулася посвята в студенти  першокурсників Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Героями цього заходу стали  першокурсники двох підрозділів – Інституту культури і мистецтв та Факультету іноземних мов.

Не зважаючи на складні умови  в евакуації, наші студенти завжди зберігають оптимізм та позитивне ставлення до життя, тому традиції Альма  Матер вони принесли й на полтавську землю.

Незвичайними учасниками театралізованого концерту стали гоголівські персонажі зі славетного твору «Вечера на хуторе близ Диканьки» – Вакула, Чорт, Оксана. Студентський актив розробив цікавий сюжет сценарію заходу, в якому,  перш ніж знайти свиток із клятвою та гімном рідного університету,  Вакула з Чортом побачили багато країн. Країни світу були представлені  концертними  виступами студентів-першокурсників різних спеціальностей Інституту культури і мистецтв та Факультету іноземних мов: пристрасна Іспанія, загадковий Китай, різнобарвна Україна,  весела Франція, Латинська  Америка… Першокурсники були неперевершені!

Цікавий захід відбувся ще й завдяки участі у ньому представників Полтавського університету економіки і торгівлі.  Так, наприклад,  роль  Вакули зіграв  аспірант ПУЕТ Олександр Кісіль, який залишив незабутні враження у глядачів.

Наприкінці посвяти студентів привітали  теплими словами,  побажаннями наснаги та творчих звершень  директор Інституту культури і мистецтв Інна Олегівна Сташевська та декан Факультету іноземних мов Іван Михайлович Карпенко. Це й стало підставою для виголошення клятви та проведення справжнього ритуалу   посвяти нових першокурсників.

У цей урочистий момент відчувалося, що незважаючи на життєві складнощі та відірваність від дому у луганських студентів  завжди є надія та віра в здійснення мрій.

Студенське самоврядування
Інституту культури і мистецтв

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019